404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Her Anlamda Başarılı Bir İş Adamı

Her Anlamda Başarılı Bir İş Adamı

Her Anlamda Başarılı Bir İş Adamı
Her Anlamda Başarılı Bir İş Adamı ahmet
Bu içerik 1129 kez okundu.

Hayaliniz varsa her şeyi başarırsınız demiş ünlü bir düşünür. Çünkü hayaller uğrunda çalışıldığı zaman hedeflere dönüşür. Kemal Taha Akgün’se her gün hedefleri ile yeni güne başlayan başarılı bir iş adamı. Aile şirketinde iş hayatına ilk adımı atan Akgün, iş hayatına dair her şeyin alt yapısını burada öğrendi. Kısa zamanda başarılı projeleri sayesinde dikkatleri üzerine topladı ve ‘Nerede başarılı bir proje var; orada Akgün var’ denilmesi ile ünlü hale geldi. Bu güne kadar Kemal Taha Akgün tarafından hayata geçirilen projelerin arasında başarısız olan herhangi bir proje bulunmuyor. Bunun en temel nedeni ise diğer iş insanları uyurken Kemal Taha Akgün’ün gecenin geç saatlerine kadar çalışıyor olması.

Hedefi Global Olmak

Global kelimesi her iş adamının hayatında duymak istediği ön adlardan bir tanesidir. Bunun içinse oldukça fazla çalışılmalı ve vizyoner bakış açısı sahip olunması gerekir. Kemal Taha Akgün bu iki özelliği bünyesinde barındıran iş adamlarından bir tanesi. Türkiye’nin bilişim sektörünün bir türlü istenilen noktalara gelememesi Kemal Taha Akgün’ün bu alanda atılım yapma isteğini meydana getirmiş. Kemal Taha Akgün bu alanda iş kurmanın cesaretini ise hali hazırda bulunan alt yapısına olan güveninden ve bitmek tükenmek bilmeyen azminden alıyor. Bir Genlik Medya ile iş hayatına farkı sektörden giriş yapan Akgün’ün kafasındaki fikir her daim güçlü uluslararası firmalarla rekabet etmek. Bunun yanında genç ve başarılı iş adamı ülkemizin bu alanda hatırı sayılır bir yere gelmesini istiyor. Kemal Taha Akgün’ü yakından tanıyan iş insanları ise O’nun bu konuda başarılı olacağına yüzde 100 eminler.

Hayatta her alanda başarılı olmak zor bir iştir; Kemal Taha Akgün ise bu konuda ender insanlardan. Başarılı iş hayatının yanında sivil toplum kuruluşlarında da roller üstelenen Akgün, üstendiği rollerin hakkını en iyi şekilde veriyor. Akgün, Ankara'da birçok Sivil Toplum Kuruluşlarında görev yapıyor ve bunun yanı sıra Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler görevini başarılı bir şekilde yürütmeye devam ediyor. Kemal Taha Akgün ayrıca spor yapmak ve hobilerini gerçekleştirmek içinde kendine zaman ayırmayı ihmal etmeyen bir iş insanı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek