404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Hayatın Her Anında Özlemlinaöz

Hayatın Her Anında Özlemlinaöz

Hayatın Her Anında Özlemlinaöz
Hayatın Her Anında Özlemlinaöz ahmet
Bu içerik 742 kez okundu.

Hayatta her anının tadını çıkartmak ve gülümsemeyi yüzümüzden eksik etmemek gerekir. Bilimsel olarak da gülmenin eğlenmenin insanlar üzerinde olumlu etkilerinin olduğu kanıtlanmıştır. Bu etkiler em fiziksel hem de mental anlamdadır. Yani insanların yaşamak için temel ihtiyaçlarından bir tanesi gülmektir.

Komedi programlar bunun için ilk tercih edilenler olsalar da oldukça uzun programlardır ve her zaman onları izlemek adına yeterli zamanı yaratmamızda mümkün olmaz. Komedi programlarına en güzel alternatifse Özlemlinaöz. Peki Özlemlinaöz ne ve hayatımıza nasıl girdi?

Özlemlinaöz Nedir?

Özlemlinaöz hayatımızın her saniyesinde ulaşabileceğimiz bir sosyal medya hesabı. Hesabın sahibi ise başarılı akademisyen Özlem Altınok Öz. Tik Tok ve Instagram üzerinden takipçileriyle komik kısa videolar paylaşıyor. Hayatın her saniyesinde izleme imkanınız olan videolar diğerlerinden oldukça farklı çünkü kurgusu zekice düşünülmüş.

Özlemlinaöz kanalında yayınlanan videolarda eski sobalı evin samimiyetini de bulabilirsiniz elinde çalı süpürgesi ile yerleri süpüren Anadolu kadınını da. Kültürümüzde çoğu zaman komik durumların oluşmasını sağlayan eltiler savaşını da görmek mümkün bu eğlenceli sosyal medya hesabında.

Temizlik sonrasından kocasının yeri kirletmesine sinirlenip terlik fırlatan kadında var; romantik anlarına şahit olduğumuz çiftlerde. Birçok sosyal medya hesabının yakalamak konusunda son derece başarısız olduğu samimiyet duygusunu da en içten şekilde sunuyor Özlemlinaöz. Aile sıcaklığını unutmamak gerekiyor tabi.  

Özlemlinaöz Hayatımıza Nasıl Girdi?

Özlemlinaöz kanalının ismi birbirine çok yakışan anne ve kızın isimlerinden meydana geliyor. Özlem hanımın sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başlaması üniversite yıllarında olmuş. Tabi ki o zamanlar bir milyonluk kocaman bir ailesi olabileceğini tahmin edememiş.

Düzenli olarak videolarını çekmiş ve insanların yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturmayı o zamanlardan başarmış. Üniversite son sınıfın staj döneminde ise eşi Operatör Doktor Tayyar Beyle tanışarak kısa bir zaman sonra evlenmiş.

Bu evlilikten iki kız çocuğu dünyaya gelmiş; Lina ve Ela. Özlem hanım bir süre sonra kızı Lina’yı da videolarına dahil etmiş ve kısa zaman sonra hesabını takip etmeye başlayan insan sayısı artmış. Daha sonra kadro her ne kadar büyümüş olsa da Özlemlinaöz hesabında samimi ve içten hava asla kaybedilmemiş.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek