Halılarınız Gerçek Sanat Eseri Olsun

Sağlık koşullarına elverişli, toz ve leke tutmayan, antibakteriyel, suni deri taban.

Halılarınız Gerçek Sanat Eseri Olsun
Halılarınız Gerçek Sanat Eseri Olsun seobaz
Bu içerik 816 kez okundu.

Sağlık koşullarına elverişli, toz ve leke tutmayan, antibakteriyel, suni deri taban sayesinde evlerde şık ve gösterişi bir arada sunarken 3 boyutlu halı seçenekleri ile gerçek dünyadan örnekler sunmaktadır.

 

             Her oda ve alan için düşünülmüş halılar, farklı ölçü ve ebatlarla digital baskı kullanılarak yapılıp, özellikle çocuk odası halıları veya genç odası gibi mekânlar için hayallerin sınırlarını zorlama yoluna girmesiyle oluşmuştur.

 

            Farklı desenler ya da teknolojik 3 boyutlu halılar birçok alanın kaplanması ve hatta mutfak halıları olarak kullanılmasını sağlamıştır. Halılar sadece ortamı güzelleştiren eşya olmaktan ziyade birçok ciddi özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Çocukların sürekli halı üzerinde oynadığı düşünülürse polyemid özelliği sağlıklı bir etken olmaktadır. Gürültü ve sesi izole etkisi vardır, ayrıca ortamda görsel bir şölen sunmaktadır. Isıyı dengede tutup, kayıplara karşı yalıtım sağlamaktadır.

 

             Halılar, yıkama, silme veya süpürme yolu ile kullanılabilir özellik taşıdığından, ev ortamı için ideal ev eşyası değeri taşımaktadır. Uzun yıllar renklerin canlılığı ve parlaklığı devam ederek, kullanma imkânı sunmaktadır. Halıların seçimi, ev içindeki mobilya ve perdeye uyumu gerektireceğinden, her çeşit halı örnekleri ve boyutları incelenmelidir. Karar verirken, çok yönlü düşünmek uzun süre kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi