Harry Potter Serisinin yeni kitabı "Harry Potter And The Cursed Child" Yayınlandı

Lily Evans Potter ve James Potter odaklı olan (~1970 ilk savaşı da içereceği ve öldürüldükleri zamana kadar bir zaman aralığının anlatılacağından bahsediliyor) ve 2016 yılında Londra'da sahnelenmesi beklenen yeni Harry Potter oyunu.

Harry Potter Serisinin yeni kitabı
Harry Potter Serisinin yeni kitabı Admin
Bu içerik 3020 kez okundu.

J. K. Rowling'in yeni yazdığı Harry Potter oyunu. Prequel* değil dedi.

Biletleri 28 ekim'de öncelikli olarak, 30 ekim'de de genel satışa çıkacak. Haziran başından temmuz sonuna kadar Preview gösteriler yapılacak. Preview gösteriler temmuz sonunda ki asil açılışa hazırlık gibi bir şey olacakmış ama yine de buyuk oranda ayni olacak. Fiyatları £10 daha ucuz Preview gösterilerin. Ayrıca mayıs sonunda da 4 tane özel Preview gösterimi olacakmış ama ona bilet bulunmaz diye düşünüyorum.

Lily Evans Potter ve James Potter odaklı olan (~1970 ilk savaşı da içereceği ve öldürüldükleri zamana kadar bir zaman aralığının anlatılacağından bahsediliyor) ve 2016 yılında Londra'da sahnelenmesi beklenen yeni Harry Potter oyunu.

maalesef bir devam hikayesi olacağı açıklanan tiyatro oyunu. tamamen Harry Potter'ın oğlu ile ilgili olacakmış. şimdiden bir seyirci kaybettiler. boşuna heyecan yaptırdılar.

  • *Prequel söylenişi (Türkçe: Ön bölüm) bir veya birkaç bölüm halinde önceden tamamlanmış bir edebiyat eseri veya sinema filminde anlatılan olayların öncesini veya başlangıcını konu eden ama onlardan sonra oluşturulmuş en son bölüm veya bölümlere verilen addır.
  • **Preview gösterimi : Gala öncesi özel gösterim.

eksisozluk

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi