Hoşdere Konut Projeleri

Hoşdere Konut Projeleri
Hoşdere Konut Projeleri Admin
Bu içerik 693 kez okundu.

3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu gibi dev projelerin merkezinde yer alan Başakşehir’ de yeni bir İstanbul kuruluyor. TOKİ’nin başlattığı yapı projelerine özel sektör firmaları da katıldı ve çok sayıda proje yapılmaya başlandı. Bu dev projeler yanında Sağlık Kent ve Bioİstanbul projeleri de bölgenin değerine değer kattı. TOKİ konut projeleri daha çok dar gelirlilere hitap etmektedir. Bunun yanında özel inşaat firmaları lüks konut projelerine ağırlık vererek üst gelir grubuna yönelik projeler yapmaktadır. Başakşehir planlı programlı büyüyen bir bölgedir ve özellikle doğal yapının korunmasına özen gösterilmektedir. Başakşehir konut projeleri gerek mimari özellikleri ve gerekse inşaat kalitesi açısından göz kamaştırıyor.

Başakşehir’ de ve Bahçeşehir, Kayaşehir, Hoşdere mahallelerinde yapılan konut projeleri eğitim, sağlık, ulaşım ve sosyal olanaklara yakın konumda olduğu için yaşam standartları da oldukça yüksektir. Ayrıca projelerde her türlü ihtiyaç düşünülmüş ve yüzde 80 lere varan yeşil alan bırakılmıştır. Konut projelerinde açık ve kapalı otoparklar, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, basketbol ve voleybol sahaları, yüzme havuzu, fitness salonları gibi sosyal donatı alanları da bulunmaktadır.

Başakşehir’ de ve Kayabaşı mahallesinde konut projelerinin yoğunluğu nedeniyle bu bölgelerde arazi darlığı ortaya çıkmış ve inşaat firmaları Hoşdere’ ye yönelmeye başlamıştır. TOKİ de Hoşdere’ de yeni konut projelerine başlamaktadır. Hoşdere konut projeleri daha çok karma projeler olarak yapılıyor. Hem konut hem de ofis, dükkân ve mağazalar projelerde yer alıyor. Böylece projelerde konut sahibi olanlar ve yaşayanlar günlük ihtiyaçlarını siteden ayrılmadan giderebiliyor. Marketi, kuaför, ünlü markaların mağazaları, kafeler konutlarda yaşayanlara hizmet veriyor.

Hoşdere konut projelerinde 1+1 den 5+1 e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Fiyatlar ise 500 bin lira ile 2 milyon 500 bin lira arasında değişiyor. TOKİ de Hoşdere’ de 10 bin konutluk yeni bir projeye başlıyor. TOKİ projesinde fiyatların daha düşük olacağı tahmin ediliyor. Başakşehir ve Hoşdere nüfusu hızla artan ve konut projelerine talebin de hızla arttığı bir bölgedir. Bölge sürekli değer kazandığı için konutlar yatırım amaçlı da yoğun ilgi görmektedir. Emlakdream.com sitemizde Başakşehir, Hoşdere ve Kayaşehir konut projeleriyle ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti