İngiltere ve Batı Hint Adaları: Edgbaston'da 209 sayı atarak galibiyet serisine ev sahipliği yapıyor

İngiltere, Edgbaston'daki gündüz Testi'nde bir tur atarak ve 209 atışla Batı Hint Adaları'nı yenmek için üçüncü gün 19 cephane aldı.

İngiltere ve Batı Hint Adaları: Edgbaston'da 209 sayı atarak galibiyet serisine ev sahipliği yapıyor
İngiltere ve Batı Hint Adaları: Edgbaston'da 209 sayı atarak galibiyet serisine ev sahipliği yapıyor Admin
Bu içerik 435 kez okundu.

 

Batı Hint Adaları, İngiltere'nin 514-8'ine verdiği yanıtta gecede 44-1'i 168 ve 137'lik skandallara çıktı.

James Anderson, ilk inning'lerde 3-34 ve Stuart Broad'ı 3-34 saniye geride bırakarak, Sir Ian Botham'ı İngiltere'nin en önde gelen Test fitilli oyuncuları listesinde ikinci sırada yer aldı.

İngiltere, üç maç serisinde liderliği ele aldı ve Headingley'de Cuma günü ikinci Test başında olmak üzere aynı 13 kişilik takıma seçildi.

Bu ve Lord'un final maçı, İngiltere'ye Kül hazırlamak için ışıklar altında düzenlenen bu yarışmanın ardından geleneksel oyun saatlerine geri dönecek.

Pembe top ile oynamak için deneyim kazandıklarına rağmen, kötü Batı Hint Adaları tarafı, Avustralya turundan önce herhangi bir inceleme yapmak için muhtemelen görünmüyor.

Sahada, ışıklandırılmış oyunların sahnelenmesi bir başarı olarak görülebilir - oyun gördüğü üç günün bir satılık yere yakın olduğu - ancak yarışmanın tarihi olaya benzemediği.

  • Bu dizi izlemek üzücü olacak - Vaughan
  • West Indies, günde 19 wicketi nasıl kaybetti - hepsini izle
  • TMS podcast: Kök, Broad & Bayliss İngiltere'yi ezme konusunda
İngiltere'nin önde gelen Test Kaptırıcıları

İngiltere, kederli Windies'i parçalayarak çok az şey öğreniyor

İngiltere kaptanı Joe Root, bu maçtan önce, üst düzey üyelerinden bazılarının Ashes turnesinde yer alması için bir fırsat olduğunu söyledi.

Ancak, ev sahibi tarafı sadece bir kez vurdu, yani Mark Stoneman ve Tom Westley, kimin sadece sekiz yaptı, etkilemek için bir şans daha ikinci Test için beklemek gerekir.

Dawid Malan en yüksek Test skorunu kaydetti, ancak 65'in uçakta yerini garantilemek için yeterli olmadığı pek muhtemel değil.

İngiltere'de 17 yıldır Testi kazanmayan Batı Indies'e gelince, onların teslim olması, Testin önceden korkulandan çok daha taraflı olmasına neden oldu.

Bulutlu gökyüzü bowlınma koşullarını olumlu karşılamakla birlikte, İngiltere sık sık tam uzunluk bulmaktan daha fazlasını yapmak zorunda kaldı ve ziyaret eden batsmanları özlemek, çizgi boyunca oynamak veya topu kenarlaştırmak için beklemek zorunda kaldı.

Sekiz Saha Batısı, Cumartesi günü iki kere dışarı çıktı ve 19 kurtçukun düşüşü için 219 atmıştı - Test kriketinin tek bir gününde kaybettikleri en çok şey.

Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan, BBC Test Match Special'e şunları söyledi: "Gerçekten bu serinin Test kriketinin en üzücü kişilerinden biri olabileceğinden korkuyorum.

"Batı Hint Adaları İngiltere'ye her geldiğinde, daha kötü ve kötü görünüyorlar."

Anderson erken acele götürür

 

Acımasız Anderson Ördek için Chase'i kaldırır

Anderson Cuma günü tek şilteyi elinden aldı ve Cumartesi günü oynamaya başladığı andan itibaren West Indies'in 3-3 kaybetmesinden dolayı her işten atma kararı aldı.

Kyle Hope, gully'ye yükselen bir teslimat sağladı ve Roston Chase, Anderson'un orta saha oyuncusu tarafından doğrudan vurulması nedeniyle Kieran Powell'ın her iki yanında oynadı.

Batı Hint Adaları hayatta kalmak için teknik, uygulama veya sabır taşımıyordu, bu yüzden Jermaine Blackwood, 76 toptan yenilmemiş bir 79'u vurmak için kolunu çevirdi.

Diğer yandan Toby Roland-Jones'un tam boyu Shai Hope ve Shane Dowrich, Moeen Ali'nin Jason Holder'ı yakalaması ve Stuart Broad'in de hem Kemar Roach'ı hem de Alzarri Joseph'i işten çıkarması için dolması gerektiği açıklandı.

Tom Westley, Miguel Cummins'i tahrip etmek için başka bir direkt vuruş gerçekleştirdiğinde - batsman onun yerini çizmeye bile yakın olmadı - West Indies'in çabasının umutsuzluğunu simgeliyordu.

 

İngiltere kaptanı Root, top bulmak için kapağın altına girdi.

Rüzgarlar tekrar katlanır

346'lık bir liderle ve İngiltere'nin 47'inci galibiyetinden sonra İngiltere, maçı dördüncü bir güne sürüklemek için Batı Hint Adaları'nın asıl amacı olan izlemeyi uyguladı.

Bunun yerine, sadece 45.4 avara daha kaldılar.

Batı Hint oyuncularının tek oyuncusu olan Kraigg Brathwaite, günde iki kez atmadı, 40 yaptı; ancak Blackwood ve kendisi çıkarıldıktan sonra üç günlük finiş kaçınılmadı.

Her ikisi de off-spinner Moeen, Brathwaite lbw gözden düştü ve Blackwood izi açıklanamaz bir suçlamanın ardından bir miktar geriledi.

Geniş, bir kez daha tam ve düz bir bowling, bir kez daha düşük sırayla çalışmak zorunda kaldı, tek seferde Botham'dan bir diğeri 384 Test wicket'ine ulaşmak için 11 topun 3-4'ünü aldı.

Chase lbw idi, Dowrich bükülmüş ve Holder altın bir ördeğin ilk kaymasını yakaladı.

Roland-Jones'un Joseph'i Ben Stokes tarafından üçüncü şeritte tutup, gece gökyüzünde maçı bitirmek için ve şımarık Hollies Standının soundtrack'ine koymadan önce Anderson, Roach'ın kütüklerine girmek için geri döndü.

'Acımasız kaldık' dediler

Stuart Broad Sir Ian Botham'la el sıkışıyor

Sir Ian Botham, Stuart Broad'i 384 Test mektubunu tebrik ederek kutluyor

İngiltere maçı Stuart Broad Test Maçı Özel: "Bu özel bir gündür, Ian Botham bir kahramanımdır, onu oynamayı izlerdim, o da benim için büyük bir etkiye sahipti.

"2007'deki Sınavımın başlığını verdi, ancak West Indies'e çağrı geldiğimi altı ay önce bana verdi ve bana şu tavsiyede bulundu:" Bu konumdasın, çünkü ilçen için yaptın. Bu yüzden rahatlayın ve kendinize fazla baskı uygulamayın 'Bu tavsiye her zaman tutmaya çalıştığım bir şeydir. "

İngiltere kaptanı Joe Root: "Bir wicket üzerinde biraz acele edip durdık, Broad, Anderson ve diğer adamların becerilerine sahip olduğunuzda muhalefet için zor olabilir.

"Bu kadar dinlenme ve taze kalmak önemli. Artık ayaklarını koymak için çocuklarım için değil bir bonus gün izin var."

Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan: "İngiltere memnun olacak Onlar haftanın başında kazanmak ama olduğu gibi muhtemelen rahat değil bekleniyor olurdu."

Batı Hint Adaları kaptanı Jason Holder: .. "Ben mutlu değilim Biz sadece yeterince iyi değildi üç gün içinde yenilmek, hayal kırıklığı yaratıyor.

"Onu çevirmemiz lazım, birkaç gün iyileşmek ve yeni planlar önermek için harcamak zorundayız."

 

Fantezi elbise hayranları plaj topunu geri almanın kutluyor

Cevapsız istatistikler

  • Zafer, İngiltere'nin Batı Hint Adaları üzerinden geçişi açısından üçüncü büyük oldu.
  • Yenilgi, West Indies'in herhangi bir muhalefet karşısında altıncı sıradağı daha ağır oldu
  • Bu, Batı Hint Adaları'nın günde 19 ganza kaybettiği ilk andır; 1933'te Oval'de İngiltere'ye karşı önceki en yüksek sayı 18 oldu.
  • Stuart Broad, üçüncü haber cetveliyle Sir Ian Botham'ın 383 Test wicket'ini İngiltere'nin tüm zamanlı listelerinde ikinci sıraya taşıdı; Sadece James Anderson onun üstünde
  • Broad, şimdi her ülkedeki Testi alan taktikçilerinin tüm zamanlı listesinde 15. sırada
  • 1963'te Fred Trueman ve Brian Statham'dan bu yana İngiltere'nin önde gelen iki takma oyuncusu aynı karşılaşmada ilk kez oynuyor.
  • İngiltere son 12 maçta sekiz kez oynamış ve onlara fırsat vermişlerdi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort