İnsan Kaynakları Firmaları

İstihdam Yönetmeliği uyarınca İşkur'a bağlı olarak kurulan özel istihdam bürolarından birisi olarak hizmet veren Eko Kariyer, iş arayanlarla iş verenleri bir kümede buluşturan iş topluluğu ve kariyer danışmanlığı olarak 2018 yılında da yeni faaliyetleriyle hizmetlerini verecek.

İnsan Kaynakları Firmaları
İnsan Kaynakları Firmaları ahmet
Bu içerik 344 kez okundu.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK YEŞİL YAKA KARİYER ŞİRKETİYİZ

 

            İstihdam Yönetmeliği uyarınca İşkur'a bağlı olarak kurulan özel istihdam bürolarından birisi olarak hizmet veren Eko Kariyer, iş arayanlarla iş verenleri bir kümede buluşturan iş topluluğu ve kariyer danışmanlığı olarak 2018 yılında da yeni faaliyetleriyle hizmetlerini verecek. Bütün kariyer sürecinde iş arayanın yanında bulunduğu gibi iş verenin de yanında yer almayı hedefleyen yaklaşım tarzının bir gereği olarak çalışmalarına aralıksız devam eden şirket, bu yönleri düşünülerek pek çok alanda faaliyetler içerisinde bulunmaktadır. Vermiş olduğu faaliyetler açısından dikkate değer unsurlardan olarak http://ekokariyer.net/insan-kaynaklari-firmalari_çalışmalarını yürütmektedir. Yürüttüğü bütün bu çalışmalarında şu hizmetleri vermektedir:

 

 - İş arayana mental eğitimler

 - Kariyer danışmanlığı

 - CV değerlendirme

 - Yetenek yönetimi sistemi

 - İşe alım süreci olarak çok farklı alanlarda ortaya koymuş olduğu nitelikleriyle çalışmalar içerisine girerek üstün niteliklerle daima en ileri noktalarda çalışmalar yürütmektedir.

 

TEK YEŞİL YAKALI ŞİRKETİMİZİN YENİ YIL PROJELERİ

 

            Türkiye standartlarında istihdam büroları içerisinde tek yeşil yakalı şirket olmamızın vermiş olduğu güçle potansiyel iş gücünü istihdam etme noktasında kararlı bir şekilde çalışmalar ortaya koyan firmamız yeni yılda da birbirinden en öne çıkan kapsamlı projelerine kaldığı yerden devam edecektir. Öyle ki bunların başında gelmesi dolayısıyla dikkatleri üzerine çekmekte olan belli başlı örneklerinden olarak http://ekokariyer.net/insan-kaynaklari-firmalari_ toplu işe alım sistemini ortaya koymaktadır. Tüm bu haliyle süreklilik isteyen bir yaklaşım tarzını ortaya koyması nedeniyle de tek yeşil yakalı kariyer firması olmasının verdiği güçlülükle çalışmalarını yürüterek öne çıkmaktadır. Bir diğer öne çıkan yöntemi olarak da nitelikli olarak çalışmalarda bulunan etkin kariyer şirketi olmasının vermiş olduğu anlayış doğrultusunda hareket ederek güçlü bir şekilde istihdam sürecinde daima etkili çalışmalar yürütmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort