İzmir baca temizleme

 İzmir baca temizleme
 İzmir baca temizleme Admin
Bu içerik 1023 kez okundu.

Zorunlu hale gelen baca temizlettirme işlemleri uzun zamandır dikkate alınmayan konuların başında geliyordu. Bu durum karşısında yaşanan maddi ve manevi kayıpların giderek artmasından sonra ülkemizde artık mecburi hale gelen baca temizleme işlemlerinde sizlere  uzun zamandır hizmet veren firmamız bu konuda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Baca temizleme işlemlerinin son derece hayati önem taşıdığını sizlere belirtmek istiyoruz. Özellikle son zamanlarda belediyelerin aldığı karadan sonra bu konuda yetkinin itfaiye de bulunan kişilere verilmesinden sonra firmamız İtfaiye Daire Başkanlığından aldığı Baca temizleme sertifikası ile bu alanda resmi hizmet veren firmaların başında gelmeye başladı.

Özellikle fabrika bacaları , iş yerlerinin bacaları ve evlerinizin bacalarının temizlenmesi konusunda uzun zamandır elde ettiğimiz tecrübelerimizi müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda kullanarak oluşması muhtemel zararların önüne geçmeye çalışıyoruz.

Dünya üzerinde gelişmiş ülkelerin zorunlu kıldığı bu işlemlerin artık ülkemizde de zorunlu kılınmasından sonra birçok firma ve şirket bu konuda bizlerden yardım talep etmeye başladı. Bunun en büyük  nedeni ise İtfaiye Başkanlığından aldığımız sertifika sayesinde bu alanda uzman bir kuruluş olmamız dikkat çekiyor.

Kurumsal firma olarak bu alanda hizmet vermeye başladığımız günden bugüne kadar özellikle fabrikaların bacalarını , fırınların bacalarını ve iş yerlerinin bacaları profesyonel bir şekilde temizlenme işlemini üstlenmiş bulunuyoruz. Bu durum karşısında sizlerinde ihtiyacı olan zorunlu bir hal alan baca temizliği için bizlerden yardım almanız gerektiği anda tek yapmanız gereken firmamızın telefon numaralarından irtibata geçerek bizlerden yardım almak olacaktır.

Elimizde bulunan sertifika sayesinde sizlere verdiğimiz hizmet için bir rapor hazırlayarak İzmir baca temizliği konusunda rapor veriyoruz. Yaşanan sorunların önüne geçmek ve denetim sırasında zor durumda kalmamanız adına bu raporu sizlerden talep eden belediyelere gösterme fırsatını bulunacaktır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti