Kaliteli Kıl Çadır Hizmetlerimiz

Kolay bir hammaddeye sahip olan kıl çadır keçi kılından üretilmektedir. Özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde yetiştirilen keçilerin kılları kıl çadırların üretiminde kullanılmaktadır. Birçok özelliğe ve avantaja sahip olan kıl çadırların üretimi de tamamen doğal olarak firmamız tarafımızdan yapılmaktadır.

Kaliteli Kıl Çadır Hizmetlerimiz
Kaliteli Kıl Çadır Hizmetlerimiz seobaz
Bu içerik 515 kez okundu.

Kıl Çadır Nedir? Kıl Çadır Nasıl Üretilir?

Kolay bir hammaddeye sahip olan kıl çadır keçi kılından üretilmektedir. Özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde yetiştirilen keçilerin kılları kıl çadırların üretiminde kullanılmaktadır. Birçok özelliğe ve avantaja sahip olan kıl çadırların üretimi de tamamen doğal olarak firmamız tarafımızdan yapılmaktadır. Bu anlamda keçilerin kılları titizlikle toplanmaktadır. Keçilerden her yıl ortalama olarak 250 veya 300 gram kıl elde edilmektedir. Toplanan bu kılların her biri renklerine göre teker teker ayrılmaktadır.

Ayrılan keçi kılları özel dokuma makinelerinde dokunmaktadır. Elde dokuma özelliği olan kıl çadırlar, bu özelliği birçok kişi tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Standart çadır modellerinin yanında isteyen müşterilere özel olarak istenilen büyüklükte ve modelde kıl çadırlar hazırlanmaktadır. Hazırlanan kıl çadır fiyatları uygun olarak satışa sunulmaktadır. Alınan çadırlar müşterilerimizin isteği doğrultusunda nereye dizayn edilecek ise firma elemanlarımız tarafından çadırların montajı da yapılmaktadır. Garantili olarak verdiğimiz ürünlerde herhangi bir sorun yaşanması halinde yine firmamız elemanları gelerek bütün tadilat hizmetlerini yerine getirmektedir.

Kıl Çadırın Özellikleri ve Avantajları

Birçok farklı avantaja sahip olan kıl çadırlar, elde dokuma özelliği ile her mevsime uyumludur. Bu nedenle bir kere alınan kıl çadırlar uzun yıllar kullanılmaktadır. Kıl çadırların sağlam olması da uzun yıllar kullanılmasında etkilidir. Keçi kılından yapıldığı için yazları esneyerek içeriye ışık girmesini sağlarken esnediği yerlerden ise içeriye hava girmesini sağlamaktadır.

Yine kılların kalitesinden dolayı kış aylarında kar ile yağmur sularına maruz kalsa da sağlam ve kaliteli yapısı ile içeriye hiçbir şekilde su girmesine izin vermediği gibi soğuğun girmesini de engelleyerek içeriyi sıcak tutmaktadır. Bütün bu avantajlarına ve özelliklere rağmen sunduğumuz uygun fiyatlarla her müşterimizin alabilmesi için kaliteli hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort