Karttan Daha Güvenli

Karttan Daha Güvenli
Karttan Daha Güvenli Admin
Bu içerik 713 kez okundu.

                Parmak izi okuyucu sistemleri kartlı sistemlerden çok daha güvenli olarak kabul ediliyor.

                 Bunun en büyük nedeni ise kartların ve şifrelerin rahatlıkla başkalarının eline geçebilmesi. Oysa parmak izi okuyucu sistemleri gerçekten sahip olduğu parmaktan başkasını tanımıyor. Bilindiği üzere her parmak izi kişiye özeldir.

             Sistem kendisine kayıtlı birden fazla parmak izini tanıyor ve ancak geçişe bu parmak izi sahiplerine izin veriyor. Protek Zaman yüksek güvenlikli mekânlarda parmak izi okuyucu sistemlerini öneriyor. Kartlı sistemler ise personel takip sistemi olarak öneriliyor. Bazı işyerlerinde çalışan yüzlerce kişinin giriş çıkış ve vardiyaları personel takip sistemi ile kolay bir şekilde takip edilebiliyor.

            Bu iş için girişlerde ve çıkışlarda personelin elektronik turnike sistemleri veya diğer sistemlere kartı okutması yeterli oluyor. Elektronik turnikenin üstünlüğü ise kart sahibi olmayan yabancıların geçişine engel olmasıdır. Kartı tanımlayan sistem turnikeyi otomatik olarak açıyor.

                 protekzaman.com personel giriş çıkışının çok olduğu ve yüksek güvenlik gerektiren mekânlarda elektronik çözümlerle hizmet sunuyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi