Kocan Kadar Konuş 3 Ne Zaman Vizyona Girecek? Çıkacak mı? Kocan Kadar Konuş 3 Oyuncu Kadrosu

Ezgi Mola'nın baş rolünde oynadığı Kocan Kadar Konuş filminin 3. serisi için hazırlıklar devam ediyor. Filmin ilk iki serisinde çok beğenilen ve izlenme rekorlarını altüst eden Kocan Kadar Konuş filmi, serinin yeni filmiyle beyaz perdeye geliyor.

Kocan Kadar Konuş 3 Ne Zaman Vizyona Girecek? Çıkacak mı? Kocan Kadar Konuş 3 Oyuncu Kadrosu
Kocan Kadar Konuş 3 Ne Zaman Vizyona Girecek? Çıkacak mı? Kocan Kadar Konuş 3 Oyuncu Kadrosu Admin
Bu içerik 11017 kez okundu.

Kocan Kadar konuş filminin Türkiye'de en fazla izlenen ilk 5 Film arasına girmesinden sonra Kocan kadar konuş 2 Diriliş serisinin devam filmi olarak çekildi.Herkes tarafından fazlasıyla beğenilen Kocan Kadar Konuş Filminin 3'ü çekilip çekilmeyeceği ise merak konusu oldu. İşte detaylar...

Senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu’na ait olan filmin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Kocan Kadar Konuş'un bu devam filminde, geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden “ne derler korkusuna” meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan’a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kabusu,  Efsun ve Sinan’ın hikayesine de gölge eder: Aileler. Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir hikaye vaat ediyor, serinin ikinci filminde de kahkaha hiç eksik olmuyor. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan ikinci romanından uyarlanıyor.

Hümeyra, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Salınmış ve Enis Arıkan filmin diğer oyuncuları. Kocan Kadar Konuş Türkiye’de en fazla izlenen ilk 5 film arasına girince Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş serinin devam filmi olarak çekildi.

Şimdi herkes acaba Kocan Kadar Konuş 3 çekilecek mi bunu merak ediyor. Biliyor musunuz bilmiyorum ama aslında kocan kadar konuş film serileri kitaptan filme uyarlanan filmler arasındadır. Kitabının yazarı Şebnem Burcuoğlu diriliş’de (2. seri) de gerçekten harikalar çıkarmış diyebiliriz. Özellikle film karakterlerini çok iyi anlatmış diyebiliriz kitabında.

Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş Nasıldı?
Kaç Kişi İzledi? 2016 yılında vizyona giren film tam 430 salonda 356.000 kişiye ulaşarak filmin ilk serisinin 250.000 lik ilk hafta rekorunu da tazeledi. Buda filmin ne kadar başarılı olduğununda bir kanıtı sayılabilir aslında. Kocan kadar konuş’un ilk filmi toplamda 1.930.677 kişiye ulaşmıştı. Bu gidişle 2. serinin rekoru yenileceğine kesin gözü ile bakılıyor.

 Kocan Kadar Konuş 3 Ne Zaman Çıkar? Bu sorunun cevabı henüz kesin olamamakla birlikte sanırım en iyi çıkarımı kitabın 3. serisinin ne zaman çıkacağını takip ederek bulabiliriz. 2. kitap 01-04-2015 tarihinde filmide 01.01.2016 çıkmıştı. Buna göre 3. kitap çıktıktan yaklaşık olarak 8 ay sonra 3. serisinin çıkma olasılığı yüksektir diyebiliriz. Kocan Kadar Konuş Vizyon tarihi  Vizyon Tarihi 1 Ocak 2016 (1s 48dk)  Yönetmen: Kıvanç Baruönü Oyuncular: Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Hümeyra devamı... Tür Komedi Ülke Türkiye
 

Kaynak : tumhaber.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu