Konya İli ve Celalettin Hakan Katırcı

  Genç ve dinamik yapısının yanı sıra ticari alandaki başarıları ile gündemde olan Celalettin Hakan KATIRCI Konya ilimizin ülkemize ve hatta dünyaya kazandırdığı nadir şahsiyetlerden birisidir

Konya İli ve Celalettin Hakan Katırcı
Konya İli ve Celalettin Hakan Katırcı
Bu içerik 1425 kez okundu.
  Genç ve dinamik yapısının yanı sıra ticari alandaki başarıları ile gündemde olan Celalettin Hakan KATIRCI Konya ilimizin ülkemize ve hatta dünyaya kazandırdığı nadir şahsiyetlerden birisidir. Özellikle ticari alanda gösterdiği büyük başarılar sayesinde gerek Konya ve gerekse ülke ekonomisi ciddi anlamda gelişme kaydetmiştir. Gençliği ve yetişme tarzı Gerek çocukluğu ve gerek gençliğinde arkadaşları tarafından örnek alınan ve toplum içerisinde ahlaki değerlere verdiği önem ile örnek gösterilen celalettin hakan katırcı çocukluk ve gençlik çağlarında da diğer bireylerden farklı bir yapıya sahip bir birey olarak yetişmiştir. Katırcı ailesinin yetiştirdiği mütevazi ve başarılı kişiliği sayesinde her çağda çevresindeki insanlara örnek teşkil etmiştir. Ticari faaliyetleri Sahip olduğu ticari yeteneğini akademik bilgi ile kuvvetlendiren CELALETTİN HAKAN KATIRCI ailesinin başta Konya olmak üzere ülke genelinde gerçekleştirildiği ticari faaliyetleri geliştirilmesinde etkin söz sahibi olmaktadır. Özellikle aile şirketlerinin gelişen teknolojiye uyum sağlaması açısından inovasyon faaliyetlerine önem veren Sayın Katırcı bu alanda gerek faaliyet gösterdikleri sektörlere ve gerekse tüm girişimcilere başarılı bir örnek olarak gösterilmektedir. Sportif kişiliği Ticari ve bireysel pek çok alanda yetenek sahibi olan Sayın Katırcı Konya ilinde sporcu iş adamı kimliğiyle tanınmaktadır. Spora verdiği önemi sporun gerek beden ve gerekse zihin sağlığı açısından faydalarını her ortamda dile getiren Sayın Katırcı bireysel anlamda spor yapmakla kalmayarak sahibi olduğu Spor Tesisi ile toplumun da sporsal etkinliklere katılımı sağlamaktadır.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan baskar     2016-06-13 Biraz daha büyümeleri lazım eğer ki konya için birşeyler yapmak istiyorlarsa cami çeşme vs değil fabrikalar yapıp işsizlik konusunda destek olsun.
Babası ne iş yapıyor?     2016-05-17 Babası ne iş yapıyor? Bana bunu anlatın bırakın oğlunu
Babası ne iş yapıyor?     2016-05-17 Babası ne iş yapıyor? Bana bunu anlatın bırakın oğlunu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti