Kredi Kartı ile Her Operatöre Bakiye Yükleme

Sevgilinizle çok güzel bir şekilde konuşuyorsunuz ve çok mutlusunuz gülüşmeler havada çarpışıyor veya bir iş görüşmesi yapıyor, işverene kendinizle ilgili bilgiler veriyorsunuz, hatta bir işyeri sahibisiniz ve pakete çıktınız müşteriye ulaştırmak için yer tarifi alıyorsunuz.

Kredi Kartı ile Her Operatöre Bakiye Yükleme
Kredi Kartı ile Her Operatöre Bakiye Yükleme tanitim
Bu içerik 794 kez okundu.

Sevgilinizle çok güzel bir şekilde konuşuyorsunuz ve çok mutlusunuz gülüşmeler havada çarpışıyor veya bir iş görüşmesi yapıyor, işverene kendinizle ilgili bilgiler veriyorsunuz, hatta bir işyeri sahibisiniz ve pakete çıktınız müşteriye ulaştırmak için yer tarifi alıyorsunuz. Bu durumlar günlük hayatta hepimizin telefonla yaptığı görüşmelerden sadece bir kaçı. Peki ya konuşmanın tam ortasında görüşme yetersiz bakiyeden dolayı sonlandırılırsa? İşte o zaman yerin dibine girmek isteyebiliriz.

En istenmedik durumda, en olmayacak yerde bitiverir telefonumuzda ki kontörler. En istenmeyen ortamlarda biten telefon bakiyelerine karşı en lazım olan yere kontör yükleme merkezi kuruyoruz. İnternet üzerinden istediğiniz her an, istediğiniz miktarda kredi kartı ile türkcell kontör yükleme, yapabileceğiniz gibi diğer operatörlere de kolayca yükleme yapabilirsiniz. Nerede bakiyeniz biterse biz tam olarak orada oluyoruz. Bu gibi durumlarda hemen her yerden yükleme yapabilirsiniz.

İnternetten yükleme yapmak isteyenler için. Yapmanız gereken işlem çok basit. Öncelikle operatörünüzü seçiyorsunuz ve daha sonra operatörünüzün sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Burada kredi kartınızla yapacağınız her işlem sizin ve bankanızın onayı olmadığı sürece tekrarlanamıyor hiçbir bilginiz siz onay vermediğiniz sürece kaydedilemiyor. İnternetten kredi kartıyla işlem yapmaktan çekinen arkadaşlarımıza bu işlemi gönül rahatlığıyla yapmalarını hiçbir sakınca çıkmayacağını içlerinin rahat olmasını istiyoruz. Zaten GSM operatörleri bu siteleri en basit şekilde yapmalarının sebebi yükleme yapacak müşterilerin zorlama yaşamaması içindir. Ancak ilk kez yükleme yapacak olan arkadaşlarımız için ben tüm istisnalarıyla anlatacağım.

Öncelikle karşımıza açılan pencereye telefon numaramızı giriyoruz. Yüklemek istediğimiz miktar seçenekleri arasından istediğimiz miktarı seçiyoruz. Daha sonra adınız soyadınız yazan kısma kart sahibinin adını soyadını giriyoruz. Kart numarası, son kullanma tarihi gibi bilgiler zaten kartınızın ön yüzünde yazmaktadır. Güvenlik kodu ise kartınızın arka yüzünde şerit içerisinde yazan rakamların son üç hanesidir. Bu bilgileri onayladıktan sonra, kart sahibinin adına kayıtlı cep telefonuna bir mesaj gelecektir. Bu mesaj bankanız tarafından gelmiş olup yönlendirildiğiniz sayfaya gelen kodu girmeniz gerekmektedir. Bu kodu girdikten sonra işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Bu işlem sayesinde kredi kartı ile her operatöre kontör yükleme yapabilirsiniz. Yükleme işleminiz bazen bir marketten veya müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartıyla Avea kontör yükleme gibi birçok işlemi daha yapabilirsiniz.

İnternetten yaptığınız yükleme gibi bankamatiklerden de kolayca kredi kartıyla Vodafone kontör yükleme dahil her operatörü kolayca yapabilirsiniz. İnternet kadar basit olan bu yöntemde zaten seçenekleriniz sizi yönlendirecek ve kısa zamanda yükleme yapabileceksiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı