Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Yusuf izzettin

info@ajans27.net

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Yusuf İzzettin

info@ozgunmanset.com

Yazı İşleri Müdürü

Yasin Demir

ydemir@ozgunmanset.com

EDİTÖRLER

Volkan Parlak

vparlak@ozgunmanset.com

Serdar Kıroğlu

serdarkiroglu@ozgunmanset.com

Can FIRAT

canfirat@ozgunmanset.com

İlker ÖNAL

ilkeronal@ozgunmanset.com

GECE EDİTÖRÜ

Murat Çalışmaz

mcalismaz@ozgunmanset.com

Faruk Alıcı

falici@ozgunmanset.com

KÖŞE YAZARLARI

Mustafa Alp Bizer

mbizer@ozgunmanset.com

Huseyin Bozdağ

hbozdag@ozgunmanset.com

Gazi Kanlioglu

gkanlioglu@ozgunmanset.com

Pelin Batur

pbatur@ozgunmanset.com

Ozgul Gelir

ogelir@ozgunmanset.com

SPOR MÜDÜRÜ

Ahmet Murat TEKE

ahmetmurat@ozgunmanset.com

AZERBAYCAN TEMSİLCİSİ

Tural Davidov

tdavidov@ozgunmanset.com

Ömer Faruk KAVAK

o.farukkavak@ozgunmanset.com

RUSYA TEMSİLCİSİ

Фаина Зелёная (Faina Zelyonaya)

fzelyonaya@ozgunmanset.com

Zafer ASLAN

zaferaslan@ozgunmanset.com

HUKUK DANIŞMANI

Cuma NACAR

Reklam & Tanıtım Koordinatörü

Yusuf İzzettin ULUOĞLU

info@ajans27.net

WEB DESİNG & DÜZENLEME

Muhammed Kayar

bildirim@bisayfa.com

YER SAĞLAYICI

Paylasweb™ – Pnet Bilişim Hizmetleri

SİSTEM YÖNETİMİ VE YAZILIM

WordPress Veri Tabanı ile Hazırlanmıştır

ADRES

Ajans27 Reklam Tanıtım Medya ve İnternet Hizmetleri

Karataş Mah. 400 Nolu Cad. Uğur Center İş Merkezi

Şahinbey / GAZİANTEP

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
OzgunManset.Com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
OzgunManset.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© Copyrigth 2014 OzgunManset.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları OzgunManset.Com’a aittir. OzgunManset.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar OzgunManset.Com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Ajans Üyelik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atina Kuzeyinin Ateşi Nedeniyle Zarar Görmüş Sürtünme Hasarını Yakaladı
Atina Kuzeyinin Ateşi Nedeniyle Zarar Görmüş Sürtünme Hasarını Yakaladı
Süper Kupa yenilgisinden sonra Barselona Real Madrid'in gerisinde
Süper Kupa yenilgisinden sonra Barselona Real Madrid'in gerisinde