Metin2 Pvp Serverler BK Düşmesi

Metin2 Pvp Serverler BK Düşmesi

Metin2 Pvp Serverler BK Düşmesi
Metin2 Pvp Serverler BK Düşmesi Harun antepli
Bu içerik 759 kez okundu.

Oyuncular ilk olarak metin2 pvp serverler içerisinde beceri kitabı olup olmadığına baktıktan sonra be kadar kolay düşürebilir ne kadar kolay başarılı olunabilir bu konuları merak ediyorlar ki genellikle  tanıtım kısmında içeriği yazacaktır . BK düşmesi için kurucular dosya ayarlarında orijinal oyuna göre daha yüksek oluyor ki bu ayarı kurucular yüksek tutarak oyuncuların beceri kitabı düşürme şansını arttırır ancak olaylar sadece bununla tamamlandı demek yanlış olur. Ardından okunan beceri kitabının başarı ile okunma ve başarısız olma olasılığı da bulunmaktadır . Yani bir yandan beceri kitabı düşürme şansı bir yandan okumada başarı olması gerekiyor.  Aksi halde beceri kitabı boşa gidiyor .

Ücretsiz Metin2 İndir

Metin2 oyunu için hazırlanan bazı pvp serverler özel olarak yani tamamen orijinal kodlar ve düzenleme yapıldığı zaman bu oyun içerisindede ki bazı eşyalar ücretli oluyor ki bu durum oyunda para vererek oynamak isteyenlerin önde olmasını sağlamakta olup oyuncular arasında farklılık yaratmasına neden olmaktadır. Bu durum ücretsiz metin2 emek serverler ile başlar ancak ardından oyun içerisinde satın alma işlemi olur. Bu durum da satın alma işlemleri yapmak istemeyen oyuncu hesabından kolayca vazgeçebilir çünkü metin2 indirmek istediği zaman binlerce alternatifi olacak .Her oyuncu için uygun bir metin2 adresi bulmak mümkün. Tüm pvp serverler oyuncuların isteklerine göre şekillenir.

Pvp Serverlerin Farkı Nedir ?

Büyük temel farklar bulunmaktadır ki bu farklar sadece orijinal oyuna göre değil
pvp serverler arasında da farklılık olmasına neden olmaktadır.  İlk olarak tamamen bireysel ve herhangi bir kurum tarafından kurulmamış oluyor ki zaten bir kurum tarafından kurulamayacak çünkü illegal olduğundan ve telif hakları bulunduğu için bir şirkete sabitlenmesi mümkün değildir. Bu durumda bireysellik ile ilgili olarak binlerce farklılık ortaya çıkıyor çünkü kurucu bireysel olduğundan ve fikir farklılıkları olacağı için çeşitlilik fazla olur. Bu durum hem oyunculara hem kurucular için avantajlı olarak kullanmaktadır ki son zamanlarda en büyük problem oyuncu sayısının pvp serverler içerisinde az olması oluyor .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi