Aamir Khan'ın yeni filmi "Secret Superstar" ile ilgili tüm ayrıntılar

Aamir Khan'ın yeni filmi Secret Superstar ile ilgili tüm ayrıntılar haberin içerisinde işlenmiştir. Superstar filminin ne zaman yayınlanacağı, oyuncu kadrosu, filmin konusu ve filmin tüm detayları açıklandığı gibi ayrıca filmin fragmanını da izleyebileceksiniz. Ayrıca Aamir Khan'ın filmle ilgili yaptığı açıklamalarda bulunuyor.

Magazin - 2016-12-29 16:28:35

Aamir Khan'ın yeni filmi

 

Hindistan'ın küçük kasabalarından birisinde yaşayan genç bir kız tek hayali olan şarkıcılık için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır. Fakat önünde çok çok büyük bir engel olarak babası durmakta ve kızının hayallerine ulaşmasına engel olmaktadır.

Gizli Superstar ya da daha doğrusu (Secret) Superstar, 2016 yılında yapımı tamamlanan “Dangal” bir isimli filmin ardından yapımına başlanan bir filmdir. Ve alınan bilgiler doğru ise Aamir Khan bu filmin çekimlerini çok büyük bir gizlilik içerisinde tamamladı.

Filmin 4 Ağustos 2017 yılında vizyona gireceği açıklandı.

SUPERSTAR FİLMİNİN İLK FRAGMANI

Zaira, umut dolu ve tutkulu bir şekilde şarkıcı olmak isteyen bir genç kızdır. Genç Zaira sesini tüm dünyaya duyurmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Genç kızın annesi de onun en büyük destekçisi olarak arkasında durmakta ve Zaira için moral kaynağı olmaktadır. Fakat her şey genç kızın babasının gitarını bulmasıyla bir anda tersine dönecektir.

Genç kız hayalini gerçekleştirmek için peçe takarak, amatör olarak videolar çekmeye ve bu videoları Youtube’a yükleyerek sesini tüm dünyaya duyurmaya çalışmaktadır. İşte tam bu noktada devreye Aamir Khan girmektedir. Hindistan’ın en büyük oyuncularından birisi olan ve “Taare Zameen Par” isimli muhteşem filmde de öğretmen rolüyle karşımıza çıkan genç oyuncu, Zaira’nın hayallerine kavuşabilmesi için ona yardımcı olacak ve bir neci öğretmenlik yapacaktır.

Aamir, Secret Superstar filminin tanıtımında bazı ilginç bilgiler verdi. Hadi bakalım…

1. Gizli Süperstar'ın kim olduğu hakkında çok fazla konuştuktan sonra, Aamir, Dangal'da kızını oynayan Zaira Wasim'den başka kimsenin olmadığını söyledi.

2. Peki, Aamir'in filmdeki rolü nedir? Oyuncu şunu söylemişti: "Ben Gizli Süperstar'ın tadkasıyım."

3. Aamir Khan, yaptığı her filmin üzerinde zaman aldığı bilinmesine karşın, Secret Superstar bir karmaşa yaşayacaktır. Yıldız, filmin sekiz ay sonra geleceğini söyledi.

Aamir Khan'ın birkaç saat önce neler paylaştıklarını izleyin:

4. Aamir filmde farklı bir rol oynadığını söylerken, filmin yönetmeni Advait, vaftiz babamın üzerinde olduğunu söyledi. Film yapımcısı, Aamir'i senaryosuyla filminde oynayacağına ikna ettiğini söyledi.

5. Ancak Aamir ikna edici bulmuştur. Görünüşe göre film için evet demeden önce bir ekran testi yaptı. Aktör, “Süperstar” teriminin patentini almadığını söyledi, "Süperstar” filmini hiçbir zaman tescil ettirmedi. Herkes tarafından sevilen ve kullanılan bir kelime dedi. "

6. O bir Süperstar olmadığını ve kimsenin kendisini kabul etmediğini söyledi. Ünlü aktör Rajinikanth ve Amitabh Bachchan’in gerçek birer Süperstar olduğunu vurguladı.

7. Madhuri, Sridevi, Waheeda Rehman, Madhubala, Kajol Katrina ve Deepika gibi isimlerin Hint sinemasının kadın süperstarları  olduğunu belirten ünlü aktör bu filmin bir Süperstarı anlattığını fakat bu durumun gerçek hayatta çok sık görülmediğini ifade etti.

Oyuncular :

Zaira Wasim
Meher Vij
Aamir Khan
Raj Arjun

Yönetmen : 

Advait Chandan

Senarist :

Advait Chandan

Yapımcı :

Aamir Khan
Kiran Rao

Müzik : 

Amit Trivedi

Sende Yorumla...
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı

Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı

12:24 - Siyaset

Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti

Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti

12:14 - Spor

Büyükşehir’den 2 mahallede 5 bin kişiye iftar

Büyükşehir’den 2 mahallede 5 bin kişiye iftar

15:20 - Siyaset

Obezitenin zararları tiyatro ile anlatılıyor

Obezitenin zararları tiyatro ile anlatılıyor

15:14 - Sağlık

Denizli Çameli’ye yatırım yağdı

Denizli Çameli’ye yatırım yağdı

14:58 - Ekonomi