Mykonos, Partiye İki Saat Daha İhtiyacı Var

Mykonos adasının belediye başkanı Yunan hükümetine, kozmopolit adadaki barların ve gece kulüplerinin tüm müziğini sabah saat 3'te durdurmayı ve sabah saat 5'e kadar uzatılmasını isteyen yasayı kaldırması yönünde çağrıda bulundu.

Mykonos, Partiye İki Saat Daha İhtiyacı Var
Mykonos, Partiye İki Saat Daha İhtiyacı Var Admin
Bu içerik 643 kez okundu.

 

Mykonos adasının belediye başkanı Yunan hükümetine, kozmopolit adadaki barların ve gece kulüplerinin tüm müziğini sabah saat 3'te durdurmayı ve sabah saat 5'e kadar uzatılmasını isteyen yasayı kaldırması yönünde çağrıda bulundu.

Konstantinos Koukas, Atina'daki ilgili bakanlıklara gönderdiği bir mektupta, yerel işletmelerin "kafa karıştırıcı yasaların fırtınasıyla sıkışıp kaldıklarını" söyledi.

Yaz mevsiminde müziğin kapalı mekanlarda saat 3'e, açık havada ise saat 2'ye kadar izin verileceğini öngören 1996 polis karnesine dikkat çekti. Tersine, diyor, 2009'da 5'e kadar çalışmasına izin veren bir kararname var.

Belediye başkanına göre, hükümlerdeki bu tutarsızlık, polisin ihlali üç kez kaydetmesi durumunda ağır cezalarla tehdit edilen ve işyerinin kapatıldığı Mykonos'taki işadamları için karışıklık yarattı "dedi.

Saat 3'te adanın kulüplerini kapatmak, dünyanın en turist bölgelerinden birine uygulanmıyor ve bu da zayıf Yunan ekonomisine para akıyor.

Her yaz yüzlerce uluslararası ünite kozmopolit adayı ziyaret ediyor ve vahşi parti kültürünün bir parçası.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort