Ninja Kaplumbağalar 2 Gölgelerin İçinden Yakında Sinemalarda

Ninja Kaplumbağalar 2 Gölgelerin İçinden Yakında Sinemalarda
Ninja Kaplumbağalar 2 Gölgelerin İçinden Yakında Sinemalarda Admin
Bu içerik 1271 kez okundu.

Televizyonun ortaya çıkışıyla birlikte birçok film yapılmış ve bu yapımın ardından uzun yıllar geçmesine rağmen aynı filmlerin tekrar tekrar çekilerek vizyona girdiği görülmüştür. Özellikle aynı konuların işleniyor olmasından dolayı, filmlerde geçen olaylar aynı kalırken tek değişen şeyin oyuncular ve görsel efektler olduğu bilinmektedir.

Bu alanda bilinen ve çok fazla sayıda filminin yanı sıra çizgi filminin de varlığından bahsedebileceğimiz Tarzan, 2016 yılında da yeni versiyonuyla karşımıza çıkacak.  10 Haziran 2016 yılında vizyona girecek olan Tarzan Efsanesi, $180,000,000 gibi büyük bir bütçeyle hazırlanmıştır. Tarzan Efsanesi 2016 izleyicilerinin bu bütçeyi duymalarının sonrasında beklentilerinde artış gerçekleşirken, filmin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından beklentiler daha da yükselmiştir. Filmde Margot Robbie, Alexsander Skarsgard, Samuel L. Jackson, Christon Waltz ve Ella Pumell gibi ünlü oyuncuların rol alması ve son teknolojinin kullanılmasıyla hazırlanmış olan görsel efektlerle birlikte çok güzel bir sinema şöleni yaşatacağı ön görülmektedir. Amerikan yapımı olan filmde efsaneye dayalı hikayeye sadık kalınacağı ve aynı konu üzerinden devam edileceği bilinmektedir.

Bununla birlikte vizyona girecek olan aynı alanda olduklarından bahsedebileceğimiz bir film daha bulunmaktadır. Bu film 23 Haziran 2016 yılında ülkemizde vizyona girecek olan Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filmidir. Bu filmde de yine aynı türden bir efsanenin işlendiği görülmektedir. Çok eski yıllarda çizgi filmi yapılmış olan filmin, ilk serisinin vizyona girmesinin ardından çok beğenildiği ve aldığı talep sonrasında yapımcıların tekrar işlemlere başlayarak hızlı bir şekilde serinin 2. filmini hazırladıkları bilinmektedir.

Ninja Kaplumbağalar 2 Gölgelerin İçinden izleyicilerinin özellikle ilk yapımın ardından çok yüksek bir beklenti içerisinde oldukları ve ilkinden daha güzel bir devam filmi izlemek istediklerini ifade ettiklerini görmekteyiz. Yapımcılar ise yeni filmin tüm beklentilerin  üzerinde olduğunu ve beklentileri rahatlıkla karşılayacak olan bir film yaptıklarını ifade etmişlerdir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı