Okul Taşımacılığı

Okul Taşımacılığı
Okul Taşımacılığı Admin
Bu içerik 783 kez okundu.

Servis taşıma hizmetleri veren firmalar için sorumluluğu en yüksek olan okul taşıma hizmetleridir. Ailelerin en değerli varlıkları olan çocuklar taşıma hizmeti veren firmalara emanet edilmektedir. Bu emaneti büyük bir sorumlulukla okuluna götürmek ve okul bitiminde evine getirmek firmaların görevidir. Firmalar okul taşımacılığını Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğine ve Öğrenci Taşıma Yönetmeliğine uygun olarak yapar ve yönetmeliklerle belirlenen şartları yerine getirir. Firmalar bu şartları yerine getirirler ama bazı firmalar hizmet kaliteleriyle farklılık yaratır ve sektörde terich edilen bir konuma gelir. Fors Turizm firmamız okul taşımacılığı alanında sektörün en gözde firmalarından biridir.

Firmamız çok sayıda seçkin anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitelerin okul taşımacılığını yapmaktadır. Okul taşımacılığında en fazla beş yıllık araçlar kullanıyoruz ve araçlarımızın tüm periyodik bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Araçlarımızda öğrencilerin güvenliği ve konforu için her tür detay düşünülmüştür. Koltukların hepsinde emniyet kemeri bulunmakta ve öğrencilerimiz sigortalanmaktadır. Araçların trafik sigortaları ve kaskoları kesintisiz yapılmaktadır. Araç kapıları otomatik, camlar kilitlidir. Isıtma ve soğutma sistemleriyle araç içinde mevsimlere uygun en ideal sıcaklık sağlanmaktadır.

Okul taşıma hizmetlerinde araçlar kadar personel de önemlidir. Sürücülerimiz psikoteknik testlerden geçirilerek işe alınmaktadır. Servis araçlarımızda sürücünün yanında rehberlerimiz de bulunmaktadır.  Okul yöneticileri ve veliler istedikleri anda sürücülerle iletişim kurabilmektedir. Araç güzergâhları okul yönetimiyle ve velilerle yapılan toplantılar sonunda belirlenmektedir. Böylece öğrencilerin taşınması en hızlı ve güvenli şekilde yapılmaktadır. Öğrencilerin her türlü güvenliği düşünülür ve öğretmenin ya da velinin izni olmadan öğrenciler bilinen adres dışında başka bir noktada araçtan indirilmez.

Her okulun taşıma ihtiyacı kendi şartlarına göre farklıdır. Bunun için firma yetkilimiz işi almadan önce okul yetkilileriyle görüşmelerini yapar, okul saatlerini, güzergâhı, öğrenci sayısını ve diğer beklentileri belirleyerek sözleşmeyi imzalar. Firmamızın okul taşıma araçlarını www.forsturizm.com sitemizde de görebilir ve araçlar hakkındaki detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Firmamızın okul taşıma hizmetleriyle öğrencilerimiz güven içinde ve konforlu bir ortamda yolculuk yapacak, okuluna zamanında gidecek ve evine zamanında dönecektir. Öğrenciler güven içindeyken öğretmenler ve veliler de huzurlu olacaktır. Öğrenci yorulmayacak, gereksiz zaman harcamayacak ve okuluna neşe içinde gelecektir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi