Otomobil Takip Paneli İle Kontrolü Siz Sağlayın

Otomobil Takip Paneli İle Kontrolü Siz Sağlayın
Otomobil Takip Paneli İle Kontrolü Siz Sağlayın Emre
Bu içerik 365 kez okundu.

 

Araç takip sistemi ile firmanızın araçlarını ya da araç filolarını gps uyduları üzerinden kesintisiz ve gerçek zamanlı takip edebilir, bu sistemlerde bulunan sınırsız grup açma özelliği ile birden fazla aracın takibini sağlayabilir ve nerede olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Bu takipleri yaparken bilgisayarlarınızdan faydalanabileceğiniz gibi her zaman yanınızda taşımanız mümkün olan laptoplardan, tabletlerden ya da akıllı telefonlardan da faydalanabilirsiniz. Bu sistemler sadece araç takibi yapmanıza yardımcı olmamakta ayrıca kontrollerini de sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

 

Sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız, rent a car firmalarının ihtiyaç duyabildikleri özellikleri göz önünde bulundurarak sistemlerini geliştirmiş ve müşterilerine sunmuştur. Firmamızın takip sistemlerinden sürüş kontrollerini hız limit ayarlarını uzaktan ve anlık değiştirerek, hız aşım bildiriminde araç sollama süresini kontrol ederek, devamlı araç kullanma ve dinleme limiti süresini belirleyerek, araç bakım zamanlarının bildirimini ve kontrolü yaparak ayrıca aracın ani patinajlı kalkış, ani fren ve virajlara riskli giriş kontrolünü ayarlayarak yapabilirsiniz.

Araç takip cihazı ile klasik tekniklerin dışında profesyonel çözümlerle benzin hırsızlığının önüne geçilmesinden mesai saatlerinin dışında araç kullanımının engellemesini sağlamaya kadar bir çok ürün özelliği ile tasarruf yapabilir ve araç ömrünün uzamasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca parmak izi kimlik kontrolü ve kart kimlik kontrolü ile izinsiz araç kullanımını engelleyebilir, aracı kullanan sürücülerin bilgilerine ulaşabilir ve istenmeyen durumlar ile karşılaştığınızda araç motorunun uzaktan durdurulmasını sağlayarak kontrolü elinize alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.aromil.com

 

 

araç takip araç takip sistemi araç takip cihazı takip cihazı takip sistemi filo takip
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya insanlık geçmişi 'tarafından yeniden yazılmış bulgu'
Avustralya insanlık geçmişi 'tarafından yeniden yazılmış bulgu'
R Kelly, birkaç kadını 'kötü muamele'
R Kelly, birkaç kadını 'kötü muamele'