Oxandrolone Türkiye

Oxandrolone Türkiye
Oxandrolone Türkiye Harun antepli
Bu içerik 522 kez okundu.

Oxandrolone, dengeli anabolik özelliği ile ön plana çıkan, yani kas gelişimini iyi oranda etki eden bir steroid olarak dikkat çeker. İlk olarak çıktığı zaman çocukların gelişimini artırma tedavilerinde kullanılan Oxandrolone'un diğer bilinen ismi ise Anavar'dır. Anavar adı ilaç üreticisi Searle’nın verdiği marka adı olarak bilinir. Anavar ismi, uzun senelerdir en bilinen marka ismi olarak bütün dünya genelinde dilden dile dolaşmıştır.

Aromatize edilmemiş bir ürün olması özelliği ile östrojen (kadınlık hormonu) ile ilgili istenmeyen etkilerden muzradip olan steroidler gibi asla görmemek gerekir. İstenmeyen etki problemlerine bu yüzden neden olmayan Oxandrolone Türkiye, bütün dünya çapında sporcuların baş tacı etmiş olduğu bir üründür.

Oxandrolone; yağ yakımı, su atımı ve kasların aralarını belirginleştirmek adına girilen definasyon kürlerinde kullanılan popüler bir üründür. Oxandrolone Türkiye, aromatize olmayan bir steroid olması nedeniyle vücudu daha şekilsiz gösteren deri altı ödemleri meydana getirecek diye korkmamıza gerek kalmaz. Oxandrolone Türkiye oldukça tercih edilen ve talep gören bir ürün olarak dikkat çeker.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı