Özel Jet Ambulans Uçak

Jet ambulans hizmeti sayesinde hastalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde hastaneye nakledilir.

Özel Jet Ambulans Uçak
Özel Jet Ambulans Uçak Admin
Bu içerik 488 kez okundu.

 

İki nokta arasındaki mesafeyi en hızlı şekilde kat eden jetler, bu özelliği ile acil durumu olan hastaların nakledilmesinde de kullanılmakta ve bu alanda ilk tercih edilen ulaşım aracı olmaktadır. Organ naklinin yanı sıra hastanın hastaneye ulaştırılmasında jetler hızı ve kalitesi ile can kurtarıcı bir özelliğe sahiptir. Organ nakli yapılması gerekiyorsa veya aciliyeti olan hastaların nakledilmesi durumunda Plures Air’in ambulans jetleri 7/24 kalkışa hazırdır.

Neden Jet Ambulanslar?

Sağlık söz konusu olduğunda hızla birlikte kaliteli hizmet de önemlidir. Hastaya zamanında ulaşılıp hastaneye nakledilmesi gerekir. Yine organ nakli yapılacaksa alınan organların başka bir bölgedeki hastaya götürülmesi için de adeta zamanla yarışılır. Ambulans jetler ulaşımı hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiği için hastanın sağlığı tehlikeye atılmaz ve çok önemli olan zamandan da tasarruf yapılmış olur. Jetin içinde alanında uzman sağlık ekipleri hastaya gerekli müdahaleyi yapmak için hazırdır.

ozel-hava-ambulansi

Doğal Afet Bölgelerine Anında Ulaşır

Doğal afet bölgesinde mağdur kişilere en hızlı bir şekilde ulaşıp onların hayatını kurtaran da jetlerdir. Plures Air’e ait olan jet ambulanslar, afet bölgesine en kısa sürede ulaşıp orada yardıma muhtaç kişilere zamanında müdahale eder yine sağlık personelinin afet bölgesine ulaşım hizmeti de verilmektedir. Bu sayede can kaybı en aza indirgenmiş olur ve hayatlar kurtarılır.

Organları Güvenle Ulaştırır

Organ nakli yapılırken organların bulunduğu bölgeden başka bir bölgeye veya ülkeye gönderilmesi de hızlı ve gücenli bir şekilde yapılmalıdır. Plures Air sayesinde organlar alınarak istenilen bölgeye hızlı bir şekilde nakledilir.

ucak-ile-organ-nakli

7/24 Jet Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Acil durumlar için kullanılan jet ambulanslar, hastanın zamanında sağlık kuruluşuna ulaşmasını sağlarken kaliteli ve hızlı bir seçenek haline gelir. Bu sayede hastanın durumunun kötüleşmesi veya hayat kaybının yaşanması da önlenmiş olur. Bu jetler her türlü teçhizatla donatılmış olup hastanın ihtiyaç duyduğu her şey  (tıbbi cihazlar, küvez, yoğun bakım vs) de bulunmaktadır. Yine sağlık personelleri jetin kalkışından istenilen bölgeye inişine kadar geçen sürede hastaya refakat eder. Hastanın durumu bu süreçte kaydedildiği gibi tıbbi müdahaleler de yapılmaktadır.

Doktorlu Hasta Nakil Hizmetleri

Saniyelerin bile önem kazandığı zamanlarda hastanın hayatını kurtarmak için hızlı ve sorunsuz bir şekilde onu sağlık kuruluşuna ulaştırmak gerekir. Bu süreçte hastaya alanında uzman ve deneyimli personellerin de eşlik etmesi gerekir. Plures Air jetleri ile hastanız, güvenle ve hızlı bir şekilde nakledilir. Siz de organ taşımacılığı ve hasta nakli konusunda uzman bir firma arıyor ve yakınlarınızın hayatını kurtarmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32 
F// +90 212 465 83 36
http://www.ambulansucakkiralama.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort