Özel Vinç Kiralamak Çok Kolay

Vinç türleri, insanoğlunun yaratıldığı günden bu güne kadar çok çeşit arz etmektedir. İlk vinçler, hayvan ve insan gücü ile çalışan vinçlerdi.

Özel Vinç Kiralamak Çok Kolay
Özel Vinç Kiralamak Çok Kolay
Bu içerik 822 kez okundu.

 

  Vinç türleri, insanoğlunun yaratıldığı günden bu güne kadar çok çeşit arz etmektedir. İlk vinçler, hayvan ve insan gücü ile çalışan vinçlerdi. Büyüklü ve küçüklü birçok vinç türü inşa edimiştir.19. yy'la gelindiğinde ise, günümüz vinç türlerinin ilk örnekleri oluşturulmuştur.

 

            Günümüz teknolojisinin son ürünleri olan vinçler, kullanışlı bir alanı vardır. En çok tercih edilen vinç türü ise, sepetli vinç türleridir. Bu vinçler platform üzerine kuruludur. Bu platform türleri eklemli ve eklemsizdir. Çok büyük yükleri ve çok ağır yükleri, kolaylıkla bir yerden bir yere nakletme olanağını sunan vinç türleri, firmamız tarafından kolaylıkla satın alınabilmektedir. Kiralama işlemleri ile işlerinizi kısa zamanda bitirebilirsiniz.

 

            Vinç çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen türleri, sepetli vinç çeşitleridir. Hiyap vinç ve mobil vinç çeşitleri yanında 200 tonluk teleskopik vinçlerde vardır. Bu vinçler en büyük ve taşınması zor yükleri kaldırabilmektedir.80 tona kadar çalışabilen sepetli vinçler ise, kısa zamanda işlem gücü ile size zamandan kazandırmaktadır. İşin özelliğine göre vinç kullanılır veya kiralanır. İhtiyacınız olan kiralık vinç çeşitleri ile anında çözüm sunulmaktadır

 

             Sepetli vinç kiralama işi, en çok şehirlerde kullanılmaktadır. Herhangi bir sektörden vinç kiralama işi olan kişiler, internet sitesinden seçim yapabilirler. Çok ağır yükleri taşıyan vinçlerimiz, işi özelliğine göre kiraya verilmektedir. İstanbul gibi metropollerde vinç kiralama işi son derece gelişmiştir. Aradığınız kaliteli hizmeti veren firmamız, arızalara anında müdahale edebilmektedir. Sertifikalı ve vinç operatörü ehliyetli olan elemanlarımızla, son model araçlarımız hizmetinizdedir.

 

            Online hizmet ağı ile her yerden bize ulaşarak kiralama işlemlerini yapabilirsiniz. Oto kurtarma, çekme, kaldırma gibi işlemlerde de kullanılan vinçler, çok geniş bir alanda kullanım özelliği vardır. Sepet vinçler 20-84 metre aralığında uzaya bilen özelliktedir. 72, 45, 30 ve 25 metre uzama kapasiteli olan sepet vinç çeşitlerimiz, sağlam ve son model yük araçlarımız üzerine monte edilmiştir. Araçlarımız yüksek tonajlıdan, az tonajlıya doğru inmektedir.

 

            Örümcek vinç türlerinde ise, iç mekân işlerinde kullanılmaktadır. Kendinden yürümeli olan bu vinç türü, küçük işler için oldukça kullanışlıdır. Aradığınız hizmeti en iyi şekilde sunmak için tasarlanan vinçler, hızlı ve güvenli iş yapmak için, son derece kullanışlı araçlardır. Sepetli vinç türlerinde, iki eleman bulunmaktadır. Birisi aşağıda vinç kontrolü yaparken diğeri ise sepet içerisinde yapılması gereken işlemleri yapmaktadır. Aşağıda vinç kontrolü yapan eleman, vinç operatörü ehliyeti almıştır. Diğer bütün elemanlarımız, gerekli olan sertifikaları almışlardır. Araçlar için gerekli olan src ve psikoteknik belgeler, temin edilmiştir.

 

            İşiniz için en uygun vinç için, işinizi en iyi şekilde tarif etmelisiniz. Veya hangi vincin yeterli olduğunu veya hangi vincin yetersiz olduğunu en iyi şekilde tespit etmeniz yeterli olacaktır. Bu tespitin en iyi şekilde yapılması halinde, en iyi vinç hizmeti sunulacaktır. Hızlı ve güvenilir iş ahlakımızla, işlerinizi kısa zamanda teslim etmekteyiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti