Ps4 Tamir – İxir Playstation

Ülkemizde teknoloji tutkuları içinde oyun severlerin en çok kullanım isteğini oluşturan Ps4 ve Xbox konsolları, artık uzmanlığımız ile en kısa sürelerde sizlere garantili olarak teslim edilmektedir.

Ps4 Tamir – İxir Playstation
Ps4 Tamir – İxir Playstation seobaz
Bu içerik 1221 kez okundu.

Ülkemizde teknoloji tutkuları içinde oyun severlerin en çok kullanım isteğini oluşturan Ps4 ve Xbox konsolları, artık uzmanlığımız ile en kısa sürelerde sizlere garantili olarak teslim edilmektedir. Ps4 tamiri ve bakımı adına bünyesinde en nitelikli olan servis elemanları ile hizmet veren İxir Playstation, güler yüz ve güven taşıyan tüm üstün sunumlarını değerli olan müşterileri ile buluşturmaktadır. Gelişen teknoloji içinde yer alan oyun konsolları sizlerin olası arızlar ile bölünen oyunlarının çözümleri için en hızlı ve yetkin sunum ile yer almaktadır.

81 İle Ücretsiz Kargo ve Ücretsiz Arıza Tespit Hizmeti

Deneyimli personellerimiz ve sözünde duran prensipli yapımız ile tüm Türkiye içinde 81 ilde hizmet vererek aranan değenlerin ender konumlarını müşterileri ile paylaşmaktadır. Çok daha nitelikli olan bir sonuç için oyun zevkinizi destekleyen bir firma olarak müdahale için en son teknoloji içeren ekipmanları ile en üstün değerlerini sunabilmektedir. Ps4 teknik servisi için hem internet adresimiz olan ixirplaystation.com ile bizlere ulaşabilir ya da iletişim numaralarımız olan 0212 213 8716 - 0212 266 5169 ile bizlere ulaşarak garantili bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sipariş alınan işlerimiz için bizlere ulaşan kargoları 3 iş günü içinde analizlerini ve tamirini yapmış olarak sizlere geri göndermekteyiz. Olası arızalar içinde değişmesi geren parçalar için orijinal parça değişimi hizmeti sunarak daha güven içinde uzun kullanımların da garantisini verebilmekteyiz. ps4 tamir işlerinde tüm ülke çapında servis veren bizler zamanında ve çalışır durumda olan cihazlarınızı teslim ediyoruz. Kaliteli olan hizmet içinde olmanın verdiği tüm olanakların içinde bulunacak ve her sorununuz için uzman desteğini de farkı ile yaşamanın şansını elde edeceksiniz. Oyunların en çok haz veren konumlarını garantili hizmet ile bir üst boyutta yaşayın. 

Ps4 Tamir Ps4 Tamiri Ps4 Teknik Servis Ps3 Tamir İxirPlaystation
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ömer Tuzlu     2016-10-11 Ps4 Tamiri yaptırdım güvenilir bir firmadır tavsiye ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu