Roksan Kunter'e büyük şantaj! '10 milyon TL vermezsen özel fotoğraflarını yayarız'

Ünlü basketbolcu Erman Kunter'in kızı Roksan Kunter'e büyük şantaj. '10 milyon lira vermezsen özel fotoğraflarını yayarız' diye tehdit alan Kunter'e kurulan bu kumpas hackerlık sorununu tekrar gündeme taşıdı.

Roksan Kunter'e büyük şantaj! '10 milyon TL vermezsen özel fotoğraflarını yayarız'
Roksan Kunter'e büyük şantaj! '10 milyon TL vermezsen özel fotoğraflarını yayarız' Admin
Bu içerik 923 kez okundu.
2.Abdülhamit'in torunlarından Osman Nami Osmanoğlu'nun torunu ünlü sunucu Roksan Kunter'in başı hacker'larla dertte. Cep telefonu ve tabletindeki özel video ve fotoğrafları ele geçirilen Kunter olayın ardından soluğu savcılıkta aldı.
-
Hanedan torunu olan ünlü sunucu Roksan Kunter'i hackerlar "10 milyon lira vermezsen özel fotoğraflarını yayarız" diye tehdit etti. Kunter'e kurulan bu kumpas hackerlık sorununu tekrar gündeme getirdi.
 
E-POSTA İLE TUZAK
Efsane isim Milli basketçi Erman Kunter'in sunucu kızı Roksan Kunter e-posta kutusuna gelen bir maili açınca hacker'ların eline düştü. Kunter'in cep telefonu ve tabletindeki tüm özel fotoğraf ve videoları ele geçirildi.
-
'EVLİ VE ÇOCUKLU BİRİYİM'
'Eğer bize 10 milyon lira vermezsen tüm video ve fotoğraflarını sosyal medyada yayarız' diye tehdit alan Kunter soluğu savcılıkta aldı. "Şantaja uğradım. Ben evli, çocuklu, sakin yaşayan biriyim. Mağdurum" diyerek şikayetçi oldu.
-
Roksan Kunter, 2. Abdülhamit'in torunlarından Osman Nami Osmanoğlu'nun torunu. Babası ise ünlü basketbolcu Erman Kunter.
 
Kaynak : Mynet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti