Solandge Bodrum Koylarına Geldi, Sosyal Medya Karıştı

Suudi prens geçtiğimiz günlerde Bodrum’a kendi yatında görüntülendi. Lüks yatıyla Solandge Bodrum sahillerinde demirleyen prens her gün gazetelerin manşetinde yer alıyor.

Solandge Bodrum Koylarına Geldi, Sosyal Medya Karıştı
Solandge Bodrum Koylarına Geldi, Sosyal Medya Karıştı
Bu içerik 1151 kez okundu.

Suudi prens geçtiğimiz günlerde Bodrum’a kendi yatında görüntülendi. Lüks yatıyla Bodrum sahillerinde demirleyen prens her gün gazetelerin manşetinde yer alıyor. Görsel ve yazılı medya organlarında her yeni gün Suudi Prens ile alakalı farklı haberler yer alıyor. Sosyal medyada da bu konuyla alakalı oldukça fazla eleştiri var. Hal böyle olunca bu durumdan en çokta turizmciler nasiplerini almış oldu.

Turizm Sektörü Sekteye Uğradı

Turizmciler mevcut tutumdan dolayı oldukça öfkeli. Tartışmayı gergin bir atmosfere sürükleyen sosyal medyadaki görüşlerden sonra turizmcilerin ortak tepkisi, haberlerden dolayı turizm sektörünün sekteye uğrayacağı. Suudi prens dünyanın en pahalı kiralık yatlarından biri olduğu bilinen Solandge ile 1 hafta kadar önce Bodrum’da demirlendi. İngiliz bayrağına sahip olan bu yatın sahibi sır gibiyken bu sırrın Suudi Arabistan Prensi olduğu ortaya çıktı.

Bu sürprizin akabinde de tabiri caizse yer yerinden oynadı. Prensin yattaki görüntüleri her gün gazetelerdeki manşet bölümlerini süsledi. Bunun yanı sıra çeşitli yazarlar köşe yazıları da yazdı bu konuya ilişkin. Bu konudan en çok şikayetçi olan tarafta turizmciler. Turizm sektörü bu haberlerden dolayı oldukça sıkıntılı günler geçiriyor. Rixos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince bu konuyla alakalı çeşitli açıklamalarda bulundu.

Haber Normal Ama Yargılama Yapılmamalı

Günlerdir bu konunun manşetlerde olduğuna dikkat çeken Tamince, bu abartılı ve anlamsız haberlerden dolayı birçok ünlü ve zengin kimselerin Bodrum’a ve kıyılarına gelmekten vazgeçtiğini belirtti. Bu konuda haberler yapılmasının normal olduğunu ama asıl sıkıntının yargılama olduğunda dikkat çeken Tamince konudan doğan sıkıntıları ve rahatsızlığını dile getirdi. Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud halen Bodrum kıyılarında Solandge isimli yatı ile tatil yapmakta.

solandge solandge yat kiralık yat solandge
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti