Soyunma Dolapları Fiyatları

Soyunma Dolapları Fiyatları
Soyunma Dolapları Fiyatları Admin
Bu içerik 879 kez okundu.

Sektörde uzun yıllardır üretimini ve tasarımını yaptığımız ürün gruplarımızdan biri de soyunma dolaplarıdır. Çok sayıda model ve seçenek ile ürettiğimiz ürünlerimizin tamamı profesyonel ürünlerdir. En ufak işletme ve kurumdan devasa kurumlara kadar her türlü demirbaş ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktayız. Soyunma dolaplarımızı tiyatrolar, hastaneler, askeriye ve spor tesislerinin yanı sıra her ölçekteki kurum ve işletme kullanmaktadır. Kullanıcılarının yüzde yüz müşteri memnuniyeti dönüşleri ile de üretimlerimizi sürdürmekteyiz. Birinci sınıf hammadde ve işçilik ile yaptığımız üretimlerimizin tamamı profesyonel ürünlerdir. Böylece hem dayanıklı demirbaşlar üretmekte hem de estetik olarak da zevklerinize hitap edebilmeyi amaçlamaktayız.

Soyunma dolapları modellerimiz; CH serisi soyunma dolapları, C serisi soyunma dolapları ve C SB01 soyunma bankı olmak üzere sayılabilmektedir. Bu ürün grupları da farklı opsiyonel seçenekler içeren modeller içermektedir.  CH serisi soyunma dolaplarımız; CH 302 80*43*185H, CH 303 80*43*200h, CH 306 120*43*200H modelleri içerir.  C serisi soyunma dolapları ise; C301 40*4**185H, C301/S 40*40*200H, C302 80*40*185H, C303 120*40*185H, C304 80*40*200H, C305 120*40*200 modelleri olarak sayılabilir. Yine C SB01 soyunma bankının ölçüleri 120*40*40Hdir. Tüm standart modellerimiz modüler seçenekleri ile her ölçekteki ihtiyaca cevap verebilecek modellerdir.

Her ölçekteki ihtiyacı karşılayacak ürünlerimizin soyunma dolabı fiyatları için lütfen firmamıza danışınız. Soyunma dolaplarımızı birinci sınıf dkp sacdan üretmekte ve elektro statik boya ile boyamaktayız. Tüm tasarım, üretim ve boya aşamalarını birinci sınıf işçilik ile yapmaktayız. Soyunma odası dolaplarımızı asma kilitli ve de kromajlı gömme kilit sistemi seçeneklerinde üretmekteyiz. Kullanıcının özel eşyalarının korunabileceği şekilde üretim yapmaktayız. Yine soyunma odası dolaplarımız metal ve plastik askı seçenekleri, metal ve plastik ayaklı seçenekleri ile üretilmektedir. Soyunma dolapları raf ya da çekmece gibi seçenekler eklenerek ve çıkartılarak üretim yapılabilmektedir. Üretim aşamasında havalandırma delikleri ile üretilmektedir. Bu havalandırma delikleri ile de dolap içlerinde koku oluşması engellenmektedir.  Standart çok sayıdaki modeller her ölçekteki ihtiyacı karşılamayı amaçlamamamız yanında istek halinde özel üretimler de yapılabilmektedir. Özel üretimler ile de müşterilerimizin farklı taleplerini de karşılamaktayız.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi