Stonewrap Kültür Taşı Modelleri

Stonewrap Kültür Taşı Modelleri
Stonewrap Kültür Taşı Modelleri Admin
Bu içerik 1329 kez okundu.

Mimari projelerde ve dekorasyon projelerinde kültür taşlarının kullanılması son yıllarda giderek yaygınlaşıyor. Yapıların dış cephe duvarları, bahçe duvarları, ev, ofis, mağaza, cafe, restoran, otel gibi mekânların iç duvarları kültür taşlarıyla kaplanarak mekânlara mükemmel bir estetik kazandırılıyor. Kültür taşı doğada binlerce çeşit taş arasından seçilmiş taşların kopyalanmasıyla elde ediliyor. Doğada binlerce çeşit taş bulunuyor ve taşlar bulundukları bölgelere göre, yörelere göre farklı özellikler taşıyor. Her taşın doku özelliklerinin kalıpları çıkarılıyor ve bu kalıplara dökülen çimento, kum ve pomza karışımıyla kültür taşı elde ediliyor. Kültür taşlarıyla kaplanan duvarlar doğanın bütün güzelliklerini mekânlara taşıyor.

Duvar kaplamalarında en çok tercih edilen kültür taşı çeşitlerinden biri de dere taşıdır. Yurdumuzda çok sayıda dere, nehir, çay gibi akarsu bulunuyor ve akarsuların içinde ya da kenarlarında taşlar oluşuyor. Bahçe düzenlemelerinde, şelale yapımında, park ve havuzlarda yuvarlak ve oval dere taşları süsleme amacıyla çok kullanılıyor. Kullanılan alanlar mükemmel bir güzellik oluşturuyor. Siyah, beyaz, gri, bordo, yeşil, kırmızı, mavi renkli dere taşı çeşitleri dekorasyonların da vazgeçilmez malzemeleri oldu.

Doğal dere taşlarının kopyalanmasıyla da dere kültür taşları elde ediliyor. Dere kültür taşları dış cephe ve iç mekân uygulamalarında mekâna sağladığı estetik nedeniyle çok tercih ediliyor. Stonewrap kültür taşları doğala en yakın görünümleriyle duvar kaplamalarında en çok tercih edilen taşlardır. Stonewrap markası ülkemizin kültür taşı alanında en beğenilen, öncü ve yenilikçi markasıdır. Uğur Ticaret firması olarak Stonewrap marka kültür taşlarının satışını ve uygulamalarını yapmaktayız. En zengin kültür taşı çeşitleriyle müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Türkiye’nin her yerine kültür taşı satışı yapıyoruz. Dere kültür taşı da diğer kültür taşları gibi hafif ve incedir ve çok kolay uygulanabilmektedir. Dere kültür taşıyla kaplanan duvarlarınız mekânlarınıza muhteşem bir estetik kazandıracak ve doğada yaşadığınız hissi verecektir. Tüm kültür taşı ve dere taşı çeşitlerimizi web sitemizde görebilir ve dilediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en fazla bir hafta içinde kullanıma hazır olarak kargoyla size teslim edilecektir. Dileyen müşterilerimize uygulama hizmeti de veriyoruz. Ancak kullanıma hazır olan kültür taşlarını siz de kolayca uygulayabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı