Stonewrap Kültür Taşı ve Tuğlası

Stonewrap Kültür Taşı ve Tuğlası
Stonewrap Kültür Taşı ve Tuğlası Admin
Bu içerik 2315 kez okundu.

 

Stonewrap ülkemizde en çok bilinen ve en çok tercih edilen kültür taşı ve kültür tuğlası markasıdır. Bunun nedeni Stonewrap ürünlerinin doğal taşlara birebir benzemesidir. Gerek doku özellikleriyle gerekse renkleriyle ürünleri doğal taşlardan ayırt edebilmek imkânsızdır. Taşlar özel yöntemlerle, hassas ve zorlu bir çalışmayla elde edilir. Doğada bilindiği gibi binlerce taş çeşidi vardır ve tarihten beri doğadaki taşlar yapı malzemesi olarak kullanılmıştır. Ancak günümüzde yapı teknolojileri ve yapı malzemeleri çok değişti ve artık doğal taş kullanılmıyor. Bunun yerine doğal taşlardan kopyalanarak elde edilen kültür taşları ve kültür tuğlaları kullanılıyor.

Stonewrap kültür taşı ve kültür tuğlaları hem iç mekân dekorasyonlarında hem de dış cephe duvar kaplamalarında kullanılıyor. Mekânlarında tarihin izlerini ve doğanın güzelliklerini yansıtmak ve özgün dekorasyonlar yaratmak isteyenlerin son yıllardaki tercihi kültür taşları oldu. Kültür taşı ve tuğlası doğal olanlarına göre çok daha hafif ve ekonomiktir. Hafif ve ince olması nedeniyle kolayca uygulanabiliyor. En çok da salonlarda plazma arka duvarlarında, salon kolonlarında, mutfak ve banyolarda tercih ediliyor. Ayrıca dış cephe duvarlarının bir bölümünde ya da tamamında, bahçe duvarlarında, baca ve şömine duvarlarında yaygın olarak uygulanıyor.

Doğada çok çeşitli taş bulunuyor ve hepsinin de doku özellikleri, renkleri farklı oluyor. Kültür taşı üretiminde en önemli husus doku özelliklerinin ve renklerinin aynen yansıtılabilmesidir. Doğal taşlara benzerlik konusunda Stonewrap kültür tuğlası ve kültür taşları diğer markaların ürünlerine kesin bir üstünlük sağlıyor. Ayrıca çeşitlilik açısından da en zengin çeşitlerin olduğu markadır. Stonewrap kültür taşı ve tuğlaların ana bayisi olan uğur ticaret firmamızda çeşitlerin hepsini bulabilirsiniz.

Parke taşı, kayrak taşı, kale taşı, nehir taşı, su kayrağı, rustik taşı gibi kültür taşı çeşitleri, roman, harman, terra, barok gibi kültür tuğlası çeşitleri ve detay elemanları firmamızda satılmaktadır. Yurdun her yerinden dilediğiniz taşın siparişini verebilirsiniz. Ürünler kullanıma hazır halde kargoyla adresinize gönderilir. Ayrıca uygulama hizmeti de vermekteyiz. Anahtar teslimi uygulama hizmetleri için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Siparişte uygulama alanının uzunluk ve yükseklik ölçülerini bildirmeniz gerekiyor. Bu ölçülere göre ihtiyacınız olan miktarı belirliyoruz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti