SUDOCREM

SUDOCREM

SUDOCREM
Bu içerik 381 kez okundu.

Sudocrem, bir pişik krem markasıdır. Ancak sadece pişik kremi görevi görmez farklı kullanım alanları da bulunmaktadır. Bileşenindeki çinko oksit pek çok şeye iyi gelmektedir. Yara ve eksiklerde, egzamalarda, güneş yanıklarında, akne tedavisinde kullanılabilmekte ve iyi gelmektedir. Sudocrem kortizon içermemesi sebebi ile tıp dünyasında kabul görmüş ve pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Sudocrem’in koruyucu bir kalkan oluşturan etken bir maddesi bulunmaktadır. Bu madde cilt ile temas eden herhangi bir tahriş eden etken maddeyi durdurmaya yardımcı olur. Sudocrem nemlendirme etkisi ile cildin yumuşaması sağlayarak tahriş olan kısmın yumuşamasını ve yatışmasını sağlar.

Sudocrem, hassas ve tahriş olmuş ciltlerde de faydalıdır. Bebeğin cildinde oluşturduğu koruyucu etken sayesinde bebeğinizin pişik olmasını önlemektedir. Sudocrem ürünleri cildi koruyarak yatıştırır aynı zamanda da cildin koruma kapasitesinin artmasına sebep olur. Bebek bezlerinin neden olduğu pişik kızarıklıkların giderilmesinin yanı sıra tahriş olmuş ciltlerde de etkilidir. Hassas ciltlerde de son derece güvenle kullanılabilecek bir kremdir. Cildin pürüzsüz ve yumuşak bir etkiye kavuşmasını sağlar. Ufak yaralarda ve güneş yanıklarında rahatlıkla kullanılabilir. Yatıştırma etkisi ile yanma hissini azaltır. Tüm cilt tipine uyumludur. Bu sebeple de hassas ciltler dahil tüm cilt tipinde kullanıma uygundur.

Sudocrem, başta bebeklerin pişik sorunu olmak üzere pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Yumuşatma etkisi ile tahriş, pişik, yara ve güneş yanıklarında etkilidir. Cildi nemlendirerek yatıştırma etkisi yaratır.

http://www.dermoeczanem.com/sudocrem

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trump Nato zirvesi: 'Zorlu' askeri harcamalar üzerine konuşuyor
Trump Nato zirvesi: 'Zorlu' askeri harcamalar üzerine konuşuyor
Manchester saldırısı: Polis bombacı arkasında 'ağ' avı
Manchester saldırısı: Polis bombacı arkasında 'ağ' avı