Tesettürlü Tatil

Tesettürlü Tatil

Tesettürlü Tatil
Tesettürlü Tatil Emre
Bu içerik 383 kez okundu.

Günümüzde artık pek çok kişi tatil planlarını yaparken tercih edecekleri otellerin sağlamış olduğu imkanları detaylı bir biçimde araştırmaktadır. Özellikle muhafazakar tatil planı yapanlar bu konuda bir kat daha hassasiyet göstermektedir. Çünkü günümüzde henüz birçok otelde muhafazakar tatil için gerekli düzenlemeler söz konusu değildir.

 

Muhafazakar kesim bu konuda ciddi bir biçimde sıkıntı yaşamakla birlikte her tatil döneminde yoğun ve stresli bir otel arayışına girmektedir. Bu nedenle bizler de tesettürlü tatil imkanı sağlayan bir otel konseptiyle hizmet vermeye çalışıyoruz.

 

Hassasiyetlerinize Önem Veriyoruz

 

           Tesettürlü oteller içerisinde aradığınız ve daha fazlasını bulacağınız bir otel ile hizmet kalitemizi sürekli olarak artırmaktayız. Bu amaç ile öncelikle misafirimiz in tesettürlü otel anlayışının ne olduğunu ve böyle bir otelden ne beklediğini tam olarak belirledik. Daha sonra ise bu doğrultuda yaptığımız düzenlemeler ve çalışmalar ile muhafazakar kesim için ideal bir otel hizmeti sağlıyoruz.

 

İslami otel arayan pek çok kişinin olmazsa olmazları bulunmaktadır. Bunlardan biri de otelde bulunan havuzların bayan ve erkek için ayrı olmasıdır. Özellikle tesettürlü bayanların rahatlıkla havuz keyfi yaşayabilmeleri için kapalı olarak tasarladığımız havuzumuzda mescitten giyinme kabinlerine kadar ihtiyaç duyulabilecek tüm donanımlar bir yer almaktadır. Olası ihtiyaç da bayanlar havuz keyfine ara vermek durumunda kalmayacaktır.

 

Havuz tercihe konusunda pek çok erkek de bayanlar kadar hassasiyet göstermektedir. Misafirlerimizin bu konuda olan hassasiyetlerinin farkında olan otelimiz erkekler için de ayrı bir havuz imkanı sağlamaktadır. Erkek misafirlerimiz mevsim koşullarına göre dilerse açık havuzlarda da keyifli zaman geçirebilir.

 

Bayan ve erkeklere özel havuzların dışında ailelerin bir arada kaliteli vakit geçirebilmeleri için aile havuzu seçeneği de otelimizde yer almaktadır. Ailecek kullanabileceğiniz bu havuzlarda rahatsız edecek hiçbir şeyle karşılaşmazsınız.

 

Çocuklara Özel Havuz Avantajları

 

Otelimiz aileler tarafından sıkça tercih edildiği için yetişkinlere özel seçeneklerin dışında çocuklara özel seçenekler de geniş bir yelpazede sağlanmaktadır. Öncelikle çocukların güvenliği dikkate alınarak tasarlanmış olan çocuk havuzlarından yararlanabileceği gibi gün içerisinde çocuklar için düzenlenecek olan farklı aktivitelerde ya da oyun parklarında eğlenerek tatilin keyfini doyasıya yaşayabilirler.

 

Muhafazakar tatil imkanından yararlanmak isteyenler plaj, hamam ya da spa gibi avantajlardan da yine İslami usullere uygun bir biçimde yararlanmayı tercih etmektedir. Bu alanda da hizmetleri bulunan otelimizde bayanlara ve erkeklere özel ayrı plajlar bulunmaktadır. Özellikle kadınların en çok şikayetçi olduğu konulardan biri olan plaj bayanlara özel olarak tasarlanarak edilerek tesettürlü bayanların rahat bir biçimde denize girmeleri sağlanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kerim     2018-01-05 İslami turizm benim son zamanlar araşdırma yaptığım bir konu. Ülkemiz gelecekte helal turizmin merkezi olacaktır ve İslami oteller bu konuda büyük önem taşıyor. böyle otelleri bulmakta yardımcı olan ve ülkemize helal turist kazandıran site HalalBooking.com Dünyada da sektör lideri durumunda. Adını belirttiğim bu site herkese filtre özellikleri ile aradığı en iyi muhafazakar otelleri bulmakta yardımcı olacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort