Tiyatro Koltukları

Tiyatro Koltukları
Tiyatro Koltukları Admin
Bu içerik 961 kez okundu.

Ses düzeni, dekorasyonu, sahne düzenlemesi, akustiği kötü ve koltukları rahat olmayan salonlarda tiyatro izlenemez. Tiyatro salonları standartlara uygun olarak düzenlenmelidir. İzleyici salonun her noktasından sahneyi en iyi şekilde görebilmeli, sesleri net olarak duyabilmelidir. En önemli husus da koltukların rahat ve konforlu olmasıdır. Ülkemizde sinemaya, tiyatroya ilgi ise giderek artıyor. Yeni salonlar açılıyor, eski salonlar yenileniyor, tiyatro koltuğu talepleri artıyor. Panelkon olarak sinema ve tiyatro koltukları, konferans seminer koltukları üretiminde sektörün en iyi firmalarından biriyiz. Kaliteli, konforlu ve şık koltuk çeşitlerimizle müşterilerimize en zengin seçenekleri sunuyoruz.

Farklı renk ve modelleriyle müşterilerin beğenisini, kazanan koltuk çeşitlerimiz kaliteleriyle de farklılık yaratıyor. En kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz koltukların tasarımlarında öncelikle beden sağlığına önem veriyoruz. Koltukların oturak ve sırt dayama kısımları, kolçaklar izleyenlere maksimum konfor sağlıyor. Üretimden önce modellerimiz sağlık ve konfor testlerinden geçiriliyor. Birinci sınıf kalitede sünger, yanmaz, terletmez, renkleri solmaz, kolay temizlenir kumaşlar, elektrostatik toz boyalı metal aksam koltukların uzun yıllar deforme olmadan kullanılmasını sağlıyor.

Tiyatro koltuklarının kaliteli ve konforlu olmaları yanında salona yerleştirilmesi de önemlidir. Bu konuda dünyada uygulanan standartlar vardır. Koltuk sıra araları, koridor aralıkları ve koltuk ön sırasıyla sahne arasındaki aralık belirli ölçülerde olmalıdır. Bu ölçülerle kaç adet koltuk ihtiyacı olduğu ortaya çıkacaktır. Firmamız bu ön keşif hizmetini ücretsiz vermektedir. Ayrıca koltukların kurulumunu da firmamızın elemanları bu ölçülere uygun olarak yapmaktadır. Tiyatro koltuklarının fiyatları firmalara göre oldukça farklılık gösteriyor. Fiyat araştırması yapacağınızda yüzlerce farklı model ve farklı fiyatlarla karşılaşacaksınız.

Panelkon olarak tiyatro koltuğu fiyatlarımızla da sektörde en geniş seçenekleri sunan firmayız. Her bütçeye uygun fiyatlarımızla, kaliteli ve konforlu modellerimizle, geniş renk seçeneklerimizle müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Koltuk üretimini kendi teknolojik donanımlı tesislerimizde yapıyoruz. Koltuk almaya karar vermeden önce web sitemizdeki koltuk modellerimizi görebilirsiniz. Beğendiğiniz modele farklı renklerde kumaş kaplama yapıyor veya size özel üretim de yapıyoruz. Yurdun her yerine tiyatro koltuğu üretimi ve montajını yapıyoruz. Firmamız proje aşamasından üretime, nakliyeden montaja ve satış sonrası destek hizmetlerine kadar her aşamada müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti