TİYATRO, SİNEMA, KAFE VE SEMİNERLER İÇİN ÖZEL KOLTUK TASARIMLARI

Sinema ve kafe koltukları oldukça farklı tasarımlardır. Kafe ve sinema kalabalık olan ortamlardır.

TİYATRO, SİNEMA, KAFE VE SEMİNERLER İÇİN ÖZEL KOLTUK TASARIMLARI
TİYATRO, SİNEMA, KAFE VE SEMİNERLER İÇİN ÖZEL KOLTUK TASARIMLARI seobaz
Bu içerik 775 kez okundu.

Sinema ve kafe koltukları oldukça farklı tasarımlardır. Kafe ve sinema kalabalık olan ortamlardır. Bu ortamlarda insanları mutlaka rahat ettirmek gerekir. Sinema koltuklarında oldukça modern olan sağ ve sol bölmede ikili bardak koyma kısımları olmalıdır. Sonuçta insanlar bir şeyler yemek isterler. Sinema koltukları kapanan detaylarla insanların karşınınsa çıkmaktadır. İnsanları rahatsız eden ve zarar veren tüm eksiklikleri yok etmek gerekir. Sinema koltukları özel isteklere ve müşteri isteklerine yönelik olarak tasarlanabilir. İnsanlara baskı yapmayan modern tasarımlar olmalıdır. Ülkemizde Sinema ve V.İ.P salonları için komple ahşap yapıdan modern tasarımlar yapılır. Yurt dışında modern olan sinema koltuğu ülkemizde ise son zamanda daha fazla modern hale geldi. Yeni sezonda ise desenli olan modern tasarımlar dikkat çeker.

Kafeler için farklı serilerde imalat yapılır. Ülkemizde bu ürünlerde yenilenen katalog ve broşürleri izleyebiliriz. Özellikle gençlerin gittiği kafeler için olan şehir manzaralı olan cafe koltuğu oldukça modern durmaktadır. Sandalye ve koltuk üzerinde baskı yapıldı. Örneğin İstanbul kız kulesi desenleri gibi desenler koltuklara işlendir. Koltuklar da modern mimar düşünüldü. Bu alamda hatasız ve seri üretimler yapılır. Bu ürünler mutlaka TSE ve ISO kalitesinde olmak zorundadır. Sinemalar için özel olan katlanır oturaklı modeller daha fazla satılmaktadır. Sinema koltukları aynı zamanda tiyatro ve kültür merkezlerinde de kullanılacak pozisyona sahiptir. Ürünler mutlaka belirli standartlarda yapılmak zorundadır. Ülkemizde en fazla tercih edilen modeller katlama yapılan koltuk modelleridir. İnsanların yıllarca kullanacağı klasik ve spor olan birbirinden farklı tasarımlar vardır. Bu ortamları renkli, eğlenceli ve canlı tutmak adına mutlaka farklı koltuk kullanmak gerekir.

Konferanslar için müşteri ihtiyaçlarını hemen çözecek eşsiz tasarımlar vardır. Konferanslar da farklı görsellikler sunan sade ürünleri kullanmak zorundayız. Şirket içinde dikkat edilmesi gereken bu ürünlerde renk önemlidir. Konferans koltuklarında farklı stiller vardır. Teknik özellikleri olarak; arka döşemesi ve ön döşemesi olan fırsat modeller vardır. Bu ürünler insanları mutlu eden eşi olmayan sade tasarım kullanılması gerekir. Konferans koltukların da ise kadife kumaştan yapılan ve ikili eşlere özel seçimleri bulabiliriz. Bu ürünlerde Oscar model ismi kullanılmaktadır. Konferansları sıkıcı halden uzaklaştıran ve zevkli hale getiren modeller vardır. Üstelik oldukça uygun olan fiyatlarla satılır. İnsanların sevecekleri ve rahatça oturum sağlayacakları konferans koltuğu çok iyi olan başarılı tasarımlardır. Bu ürünler mutlaka yüksek kalitede yapılması gerekir. Ülkemizde bu anlamda efsane ve farklı modelleri bulabiliriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti