Türkiye'nin En Kaliteli Tanıtım Yazıları En Uygun Fiyatlarla Intend Ajans'ta

Marka ve sitelerinizin arama motorlarında en üst sıralara çıkmasında tanıtım yazılarının çok büyük faydaları olduğu gözlemlenmiştir.Bizlerde sizin için bu konuyu araştırdık.

Türkiye'nin En Kaliteli Tanıtım Yazıları En Uygun Fiyatlarla Intend Ajans'ta
Türkiye'nin En Kaliteli Tanıtım Yazıları En Uygun Fiyatlarla Intend Ajans'ta tanitim
Bu içerik 956 kez okundu.

 Son birkaç yıl içinde kişisel veya kurumsal sitelerin arama motorlarındaki ziyaretçi veya sıralama grafiklerini pagerank, Alexa ve hit değerlerini, yüksek web sitelerinde belirli bir ücret karşılığında yayınlanan referans site tanıtımlarına tanıtım yazısı denilmektedir. Tanıtım yazıları özellikle SEO alanından yapılan çalışma yapanların en fazla verim aldıkları yöntemdir. Özellikle en çok kullanılan, Google arama motoru için popüler sitelerden alınan tanıtım yazıları ölçütünde belirleyici referanslar değerlendirilmektedir.

 

 

             Tanıtım yazıları web sitelerinin arama motorunda sıralamada etkili olmasının yanı sıra güvenirlilik konusunda da son derece etkilidir. Özellikle haber sitesi gibi kaydı yapılmış sitelerden alınan tanıtım yazıları haber değeri taşıdığı için bu yazılardaki link çıkışları diğer sitelere nazaran daha da değerlidir. Tanıtım yazılarında yayınlanan siteler kadar yazıların kalitesi, özgün olması ve okuyucuyu odaklaması da çok önemli bir husustur. Bu nedenle tanıtım yazılarının doğal olması ve anahtar kelime tekrarının sık sık yapılmaması gerekmektedir. Tanıtım yazıları popüler sitelerde yayınlandığından dolayı, arama motorlarınca tavsiye edilen uygun referans şekilde algılanması sağlanmalıdır.

 

Tanıtım Yazısı Paketleri Ne İşe Yarar?

 

             Tanıtım yazıları kullanıcıya paket halinde sunulmaktadır. Tanıtım yazısı paketleri ile düşük maliyetlerle inanılmaz yükseliş elde etmek artık çok kolay. Seo’nun olmazsa olmaz tanıtım yazıları sitelere referans sağlayarak Google arama motorunda yükselmeyi sağlamaktadır. Tanıtım yazısı paketleri; Bloglardan tanıtım yazısı, Bloglardan tanıtım yazısı hediye ve kişisel genel Bloglar olarak 3’lü paketler halinde satılmaktadır. Bazı paketlerde de zamana yayılan çalışma ve detaylı raporlama hizmeti de bulunmaktadır. Kendi tanıtım yazısı paketi almak isteyenler www.intend.agency web adresini ziyaret ederek kendilerine uygun paketlerde satın alarak tanıtım yazısı oluşturabilirler.

 

Seo’nun Olmazsa Olması Tanıtım Yazısı

             Güncel Seo çalışmalarında kısa zamanda etkili sonuçlar veren tanıtım yazıları kurumsal sitenin ya da bireysel sitelerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Google arama motorunun genel mantığı; yeni siteleri değerlendirirken, popüler sitelerde yapılan link çıkışları ile tavsiyeleri yakından ilgilenmektir. Sitede yayınlanan sektör veya kategori ile ilgilenen ziyaretçiler, yeni sitenin varlığından hemen haberdar olarak ve site üzerinde düzenli bir trafik sağlamaya başlarlar. Bu trafik ne kadar yoğun olursa popüler sitelerden bireysel siteye ziyaretçi akın etmeye başlandığında ise arama motorları yönlendirmeye ekstra puan vermektedir.

 

            Site doğrudan kaliteli ziyaretçi akınına uğramaya başladığında arama motoru sıralamalarında yükselmeyi sağlamaktadır. Tanıtım yazılarını faydaları şu şekilde sıralanabilir. Tanıtım yazıları kaliteli ve Seo uyumlu olduğu zaman ziyaret sayısı artış gösterir. Anahtar kelimelerin arama motorunda ilk sıralamalarda yer almasını sağlar. Google Pagerank değerini arttırır. Alexa dünya ve ülke sıralamasını düşürerek sitelerinize düzenli ve kaliteli okuyucu kitlesini artırır. Sitelerin prestijini arttırarak ziyaretçiye güven sağlar.

 

             Seo uyumlu, özgün tanıtım yazıları analiz değerleri yüksek olduğu için yaklaşık bir ay gibi bir zaman diliminde backlink ve organik ziyaretçi akınına uğrar. Bu yüzden tanıtım yazılarının ziyaretçi alabilmesi için kalitesi ve özgünlüğü oldukça önemlidir.

tanıtım yazısı tanıtım yazısı paketleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi