Twins Koltuk Yıkama ve Temizleme Sektöründe Çeyrek Asrı Geride Bırakmıştır

Twins Koltuk Yıkama ve Temizleme Sektöründe Çeyrek Asrı Geride Bırakmıştır
Twins Koltuk Yıkama ve Temizleme Sektöründe Çeyrek Asrı Geride Bırakmıştır Admin
Bu içerik 459 kez okundu.

 

İstanbul’da bulunan Twins firması 26 yıldır içinde yer aldığı koltuk yıkama ve temizleme sektörüne birçok yenilik getirmiştir. Sayısız kamu ya da özel kurumun hakkında olumlu görüş belirttiği Twins, sektörde kalitenin adresi olmuştur ve olmaya devam etmektedir.
Twins, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verdiği gibi yakın illere de hizmet vermektedir. Ayrıca verdiği hizmetler koltuk yıkama ve temizleme ile sınırlı olmayıp çekyat yıkama, halıflex yıkama, cami halısı yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama gibi hizmetleri de bulunmaktadır.
Koltuk Yıkama ve Temizlemenin Sürekli Adresi: Twins
Koltuk kumaşı ve süngerinin yapısını bilmek koltuk yıkama için ilk adımdır. Kumaşın suyu emme durumunu öğrenmek için kumaşa birkaç damla su damlatılır. Kumaş su damlalarını hemen en alta kadar geçiriyorsa kiri de en alta kadar geçiriyor demektir. Bu durumda püskürtme metodu ile halılarınız kolaylıkla temizlenir. Kumaş su damlalarını alta uzun süre geçirmiyor ve üst kısımda tutuyorsa halılarınız kolay olmasa da temizlenir.
Koltuk temizliğinde, koltuk kumaşı yapısına göre isabetli yöntem ve ürünleri kullanan Twins, koltuk ve benzeri ürünlerini temizletmek isteyenlerin sürekli adresi olmuştur. Koltuk temizliği özetle aşağıdaki gibi yapılmaktadır.

  • Dezenfekte özellikli şampuanlı su basınçlı bir şekilde püskürtülür.
  • Köpüklü sünger ile koltuklar silinir.
  • Bir müddet sonra koltuklar fırçalanarak temizlenir.
  • Makinalar ile çekilen kirli su berraklaşıncaya kadar koltuklar köpüklenir.
  • Koltuklar su ile durulanır ve vakumlama işlemi yapılır.
  • Buhar makinası kullanılarak koltuklar dezenfekte edilir.

Twins İle Halılarınız Yerinde Yıkanır!
Duvardan duvara kadar kaplanmış sabit halı ve halıflexler Twins’ in yerinde halı yıkama hizmeti ile kaliteli bir şekilde yıkanmaktadır. İstanbul ve yakın bölgelere 7/24 garantili yıkama hizmeti sunulmaktadır.
Duvardan duvara kaplanmış halıların zarar görmemesi için yerinde yıkanması en iyi yöntemdir. Diğer halılar gibi makinalarda yıkanması halinde halılarda kısalmalar olabilecektir.
Evde yapılan halı yıkama halının yapısına göre fırçalama sistemi ya da püskürtme sistemi ile yapılır. Fırçalama sistemi yüksek iplikli halılarda kullanılırken, dekoratif halılarda kullanılmamaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort