Ünlü şarkıcı aylardır tedavi görüyordu hastaneden kötü haber geldi

Geçtiğimiz aylarda albüm çalışmaları sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan, akciğer ve pankreas kanserine yakalandığı tespit edilen Naşide Göktürk'ten kötü haber geldi. Tedavisi devam eden Göktürk'ün artık yürüyemeyeceği açıklandı.

Ünlü şarkıcı aylardır tedavi görüyordu hastaneden kötü haber geldi
Ünlü şarkıcı aylardır tedavi görüyordu hastaneden kötü haber geldi Admin
Bu içerik 1286 kez okundu.
Hayranlarını üzen Naşide Göktürk'ün sağlık durumunu şarkıcı Onur Akay Twitter adresinden duyurdu. Göktürk'ün fotoğrafını da sayfasında yayınlayan Akay; 'Bizlere yüreği, kansere ise ciğeri rehin eden Naşide Göktürk, maalesef artık hiç yürüyemiyor' notunu düştü.

Naşide Göktürk aylar önce Kanal D Renkli Sayfalar programına yaşadıklarını şu sözlerle anlatmıştı:

Hastalığımın adıyla yaşamıyorum. Tamamen kendimle yaşıyorum. Hastalığın saçma saçma sürprizleri olduğunda sinirleniyorum. Çünkü ben çok hiparektif birisiyim. Bahçeyle, denizle saatlerimi geçirebiliyorum, en mutlu olduğum yerler fotoğraf çekmek balık tutmak falan. Bunlara çok enerjim kalmadı. Allah beterinden korusun. Yine de çok büyük sancılar çektiğim olmuyor değil ama ağırlıklı olarak olmuyor.
Çok sinsi bir hastalık bunu böyle birinci ve ikinci evrede yaşayan insanlar nerdeyse mucize ve tesadüf. Cesur olduğuma inanıyorum. Hastalığın adından ve şeklinden değilde ben o eski Naşide'yi istiyorum. Toprakla uğraşan, eken biçen... Enerjimin çabuk tükenmesinden haz etmiyorum. Başıma ne geldiyse merhametten geldi. Hastalığım, içime atmak insanları üzmemek için içime attıysam ondan olmuştur.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti