Yapıkredi Bayram Kredisi 2016 Koşulları, Kimler Alabilir, Başvuru Şartları?

Yapıkredi bankası her sene olduğu gibi bu senede büyük bir kampanya başlatıyor. Günde 10 TL'ye 9.000 TL kredi alma imkanı sunan banka, her müşterisi için uygun taksit imkanı ve faiz oranıyla büyük bir imkan sunuyor.

Yapıkredi Bayram Kredisi 2016 Koşulları, Kimler Alabilir, Başvuru Şartları?
Yapıkredi Bayram Kredisi 2016 Koşulları, Kimler Alabilir, Başvuru Şartları? Admin
Bu içerik 1017 kez okundu.

YAPIKREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ 

Tüm bayram ihtiyaçlarınızı günde sadece 10 TL ödeyerek 9.000 TL kredi, Yapı Kredi’de. Bayram öncesi ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapın, tüm ihtiyaçlarınızı keyifle karşılayın. İhtiyaç kredisini Kredi Şimdi başvurusu ile tamamlayın ya da size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek, anında başvurunuzu tamamlama şansına sahip olun.Bireysel ihtiyaç kredisi toplam masraflarına, aylık ve yıllık efektif faiz oranlarına kredi tahsis ücreti, katkı payı, vergiler ve fonlar dahil edilmiş olup, kişinin yaşına, talep edeceği tutara ve kredi vadesine göre değişiklik gösteren sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Taksit tutarları, eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup, hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. aylık akdi faiz oranını, kredi tahsis ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredinizle birlikte grup hayat sigortası yaptırmanız durumunda geçerli olacak sigorta tutarı, 30 yaşındaki bir kişi için 10.000TL, 36 ay vadeli sigorta primi 67,68 TL‘dir.

YAPIKREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

 

Bu kampanya kapsamında en küçük başvuru rakamı 1.000 TL ve en büyük başvuru tutarı 10.000 TL olacaktır.Kredi Başvuruları için; İnternet üzerinden Kredi Şimdi seçeneğini kullanarak başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuruda bulunmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e göndermeniz yeterli olacaktır. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000) En kolay ulaşma şansına sahip olduğunuz, Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek başvurabilirsiniz. Yine 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını kullanarak başvuruda bulunabilir ya da en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurunuzu yapılabilirsiniz. Yapıkredi Bankası Bayram Kredisi 2016 için son başvuru tarihi 8 Temmuz 2016.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti