Yeni Bir Fenomen Oyun Agario

Online oyunlarda, önemli olan yarışma hırsı ve mücadele, agario oyunu ile yakalanmış durumda. Dünyanın bütün her yerinde oynanmaya başlanan agario oyunu, gençler için yeni alışkanlık.

Yeni Bir Fenomen Oyun Agario
Yeni Bir Fenomen Oyun Agario ahmet
Bu içerik 839 kez okundu.

 

            Online oyunlarda, önemli olan yarışma hırsı ve mücadele, agario oyunu ile yakalanmış durumda. Dünyanın bütün her yerinde oynanmaya başlanan agario oyunu, gençler için yeni alışkanlık. Dünya hayatı oyun ve eğlencedir.

 

            Eğlencesiz dünya, oyunsuz internet olmaz. İnternette müptela bir oyun olmazsa, yarışı kızıştıran, mücadeleyi körükleyen bir oyun olmazsa, online oyunların bir tadı olmaz. Aradığınız mücadeleyi ve liderlik arzusunu sunan agario, bütün dünya gençlerini etkilemektedir. Bütün dünyadan yarışmacının katıldığı bu oyunla, liderliği kapmak ve kaptıktan sonra kaptırmamak için kıyasıya mücadele ediyorsunuz.

eemk6

 Agario Private Server #1 Numara Ol

 

            Gençler, online dünyada, agario private server oyunu hakkında birçok soru sormaktadır. Birçok soru ile gündeme gelen agario, birçok genç online oyun tutkunu tarafından hala merak konusu. Her geçen gün yarışmacılar artmaktadır. Yarışmacıların artması, yarışı daha da kızıştırmaktadır. Her gün liderler değişmekte, yeni liderler, sürekli olarak yer kapmaktadır.

 

 agar.io Private Server Oyunu Nasıl Oynanır ?

 

            Hız, dikkat ve strateji anlayışı ile bu oyunun mantığı tarif edilebilir. Oyun belki basit grafiklerle hazırlanmış olabilir. Basit daireler ve durmadan hareket ediyorlar. Bu nedenle, günümüz şartlarında belki çok basit olabilir. Ancak agario private server adreslerinden, bir nick alarak, yarışmaya dahil olabiliyorsunuz. Daha sonra karşınızda durmadan hareket eden küreler var. Bu hücreler içinde hücreniz en küçüğü olmaktadır. Sizden küçük hücrelerde var. Bu hücreleri yemeye çalışıyorsunuz. Bu şekilde büyüdükçe, sıralamada üst seviyelere çıkmaya başlıyorsunuz. Yem olmamaya da özen göstermeniz gerekir. Fare, en etkili kısım. Fare ile hız ve yönü tayin ediyorsunuz.

 

            Agar.io oyununda kaçma ve yakalamada fare çok etkili. W tuşu ile parça atımı ve dişli mayınların etkisini artırıyorsunuz. Boşluk tuşu yani space tuşu ile parçaları bütünlüyorsunuz. X tuşu ile tuzaklama işlemi gerçekleşmektedir. agario Tuzaklama işi için stratejiyi en iyi şekilde kurmalısınız. Kendi ekibinizden olanlara parça desteği ise w tuşu ile gerçekleşmektedir. Aradığınız heyecan ise, yarışın en hızlı yerinde ortaya çıkıyor. Kızışan liderlik savaşı, bir anda sizin lehinize dönünce, durum tam bir heyecan fırtınasına dönüyor. Heyecanın artması ile birlikte, hoş vakitler geçiriyorsunuz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti