Yeni gm kodları ve metin2 kodları uygulama

Yeni gm kodları ve metin2 kodları uygulama
Yeni gm kodları ve metin2 kodları uygulama Emre
Bu içerik 1107 kez okundu.

 

Pvp serverler metin2 de gm kodları oldukça önemlidir. Oyun yönetimi direk olarak oyun içinden bu kodlar ile sağlanabilmektedir. Sağlam bir yönetici olabilmek ve oyuna hakim olabilmek için oyun içi kodların nasıl çalıştığını iyi bilmeniz gerekmektedir. Pvp server gm kodlarına çok yerden ulaşabilirsiniz. Fakat kodların nasıl ve ne zaman kullanabileceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Bu anlamda metin2 pvpserverler sitesi olan mps biz de bu anlamda bir çok pvp serverlar gm kodlarına ulaşabilirsiniz. Metin2 pvp serverler kodları listesi aşağıdaki gibi bir çok kod çeşitlerden oluşmaktadır. Gm kodlarını sadece metin2 oyun yöneticileri sadece metin2 pvp oyunlarında kullanabilmeleri mümkündür. Kodları kullanmak için metin2pvpserverler.biz adresinde gm kodları kategorisinde bir çok kılavuz ile uygulama imkanınız bulunmaktadır.

Metin2 Zırh Kodları - Yeni Zırh Kodları

Metin2 2016-2017 En yeni zırh kodları, Savaşcı zırh kodları, Ninja zırh kodları, Şaman zırh kodları, Şura zırh kodları, Lycan zırh kodları, tamamı yeni.

 

Silah Kodları - Tüm karakterler Silah gm kodları

Metin2 silah gm kodları, Tüm karakterlerin Silah gm kodları. Savaşcı silah kodları, Ninja silah kodları, Şaman Silah Kodları, Şura Silah Kodları, Lycan Silah Kodları

 

Bilezik kodları - Tüm Bilezikler Gm kodları

Metin2 Bilezik Gm kodları, Tüm bilezik gm kodları, Metin2 iç itemi olan bilezikler ve bileziklerin oyun yönetici gm kodları.

 

Metin2 Gm kodları Nasıl Çalıştırılır

Metin2 gm kodları kullanmak için ne yapmak gerekir, Oyun içinde nasıl gm kodlarını kullanabilirsiniz. detaylı bir şekilde gm kodları aktive edilmesi

 

Boss Kodları, Boss-Patron Gm kodları

Metin2 Boss Gm kodları, Patron yaratıklar gm kodları; Ork Reisi kodu, Kraliçe Örümcek kodu, Azrail Kodu, Dokuz Kuyruk kodu, Ejderha kodları ve diğer boss kodları.

 

Lycan GM kodları

Metin2 Lycan GM kodları, Lycan adına çıkan yeni item ve eşyaların gm kodları, Lycan metin2 item ve eşya gm kodları

 

Sandık kodları Tüm sandıklar

Metin2 Sandık kodları, Sandık gm kodları, Metin2 de bulunan tüm sandıkların kodları nelerdir, Sandıkların oyun yöneticileri için gm kodları.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı