Youtube İzlenme Çalışması

Youtube video sitesi Google ye ait bir sitedir. Google bu siteye öncelik daha fazla sağlamaktadır.

Youtube İzlenme Çalışması
Youtube İzlenme Çalışması
Bu içerik 717 kez okundu.

Youtube İzlenme Çalışması

Günümüz de nerede ise hepimiz İnternette video izliyoruz. Bu videolar birçok kategori de yer almakta. Bazıları haber verirken, bazıları güldürmek için, bazıları da ruhumuzu dinlendirecek şarkılar için hazırlanan videolardır.

Ama artık video izlenme işi çok zor bir hal almış durumda. Nerede ise herkes video çekmekte ve Youtube de yayınlamaktadır. Gelişen teknoloji ile bir umutla yüklenen videolar veya bir anı olarak kalması istenen videolar sayesinde bazen videonuz iyi bir izlenme almayabilir. Buna birçok farklı yol ile çözüm bulabilirsiniz.

Youtube video sitesi Google ye ait bir sitedir. Google bu siteye öncelik daha fazla sağlamaktadır. Bu sebep ile videolarınız daha iyi izlenme almasını istiyor iseniz Youtube’ye yüklemenizi öneririm.  Ama Youtube izlenme sayınız büyük ihtimalle düşük olacaktır. Bunun için izlenme satın almanız gerekmektedir.

Yani reklam vermeniz, bizim size bugün hazırlayıp reklamını yaptığımız bu site sayesinde Youtube izlenme satın alarak videolarınızın çok büyük kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla videonuzun reklamını yaparak iyi izlenme sayılarına ulaşabilir ve amacınıza daha rahat bir yolla ulaşma imkânı bulmuş olursunuz.

Bu arada bu site oldukça güvenilir ve işlerinde oldukça uzmanlar. Eğer Youtube ye reklam vermek isterseniz izleme başı ödeyeceğiniz tutar bir o kadar yüksek ki bahsetmek dahi istemiyorum. Ama bu site sayesinde 1000 izlenme sayısına tahmin dahi edemeyeceğiniz kadar düşük ücretlere sahip olabilirsiniz.

Sistem de maksimum video başına yapılacak izlenme sayısı vardır. Bu sayıya ulaşıldığında yeni bir video eklemek gerekir ki zaten sizin videonuz bu rakama ulaştığı zaman yeterince popüler olma yolunda ilerlemiş demektir. Merak ediyorsunuz belki, sistem sayesinde en fazla kaç izleme satın alabilirim diye, eğer bu izlenme sayısını Google üzerinden satın almak isterseniz emin olun ki bir servet ödemeniz gerekecektir. Fakat biz bu sistem sayesinde sizlere 10.000.000 izleme sayısını çok iyi rakamlara satmaktayız. Bu sayede istediğiniz videonuzu on milyon kişiye kadar duyurma imkânı bulabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edin. Sitemize girdikten sonra üyelik yaparak hemen video izlenme satın alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti