CEPLİ DOSYA

CEPLİ DOSYA
CEPLİ DOSYA Emre
Bu içerik 1144 kez okundu.

AloKartvizit, "tıkla, ısmarla" sloganı ile başta tüm Türkiye, Kıbrıs, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Orta Avrupa olmak üzere geniş bir coğrafyaya matbaa hizmetleri vermektedir. Son yıllarda internetin hayatı ne kadar kolaylaştırdığı tartışılamaz.

Bunun bilincinde olan müşterilerimiz, kendi bilgisayarları üzerinden bizimle irtibata geçebilmekte, istediği tasarımları yaptırabilmekte veya yapmış olduğu tasarımı bastırabilmektedir. Tasarımı onaylanan işler baskıya verilmekte, baskı sonrası kargo ile müşterilerimizin adresine ulaştırılmaktadır. Ödemeler internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Başlıca bankaların kartlarına sahip müşterilerimiz sitemiz ödeme sayfası üzerinden taksit de yapabilmektedir. Kısacası müşteri tasarım ajansı, matbaa, gitme-gelme, getirme götürme, zahmet ve zaman kaybına girmeden, masa başından güvenle kaliteli baskı ve reklam işleri yaptırabilmektedir.

Kalite güvencesi ile baskıyla ilgili olabilecek tüm hataları karşılıyoruz. Unutmayın kredi kartı ödemelerinizde tüm bilgiler SSL ile şifrelenmektedir. Örnek olarak cepli dosya istediniz, yapılacak tasarımda yer almasını istediğiniz bilgileri (isim adres, logo ..) e- mail ile bize gönderiyorsunuz. Size birkaç alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz için size dönüyoruz. Beğendiğiniz bir tasarımı onaylıyor veya tekrar düzeltmeler talep ediyorsunuz.

Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Ödeme dahil buraya kadar bütün işlemler söylemeye gerek yok çağın kolaylığı internet üzerinden. Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne göre sitemizde belirtilen sürede, basılıp hazır ediliyor. İşiniz kargo ile adresinize gönderiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya, Atina'da Kadın Rugby'ı Destekliyor (fotoğraf)
Avustralya, Atina'da Kadın Rugby'ı Destekliyor (fotoğraf)
Türkiye'de Yakalanamamış Seri Katiller
Türkiye'de Yakalanamamış Seri Katiller