Çocuk Düşürme İlacı

Çocuk Düşürme İlacı

Çocuk Düşürme İlacı
Çocuk Düşürme İlacı Emre
Bu içerik 894 kez okundu.

 

Çocuk düşürme yöntemleri arasında en etkili yöntemlerden biri olan çocuk düşürme hapı ile çocuk düşürme son dönemde daha fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise; hem çok uygun fiyatlarla alınabilmesi, hem gizlilik içerisinde uygulanabilir olması hem de kürtaj gibi psikolojik etkisinin olmamasıdır. Yaptığınız bir hatadan dolayı veya olumsuz giden gebeliği sonlandırmak adına kullanılan bu haplar ile gebeliğin sonlanma başarısı %90 oranındadır. Ameliyatsız ve ekonomik olması nedeniyle de çocuk düşürme yöntemlerinde ilk sıralara yükselmiş olan bu yöntemi uygularken birtakım ön bilgileri de göz önüne almanız gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi ise, düşük ilacı kullanım zamanıdır. Gebeliğin 10-12 haftaları arasında kullanılabilen bu hapların 12 hafta sonrasında kullanılması çok ciddi tehlikelere yol açmaktadır.

Kullanılan düşük hapları sonrasında rahim ağzındaki kaslar, kasılarak genişler. Bu sırada rahim içinde bulunan bebeğin burada tutunması zorlaşınca düşme başlar. Düşme esnasında ise birtakım sıkıntıların yaşanması normaldir. Bu sıkıntıların başında kanama, mide bulantısı, kusma, ishal gibi belirtiler yaşanabilir. Ancak yaşanacak bu sıkıntıların fazla olması ya da bunlar dışında herhangi bir problemin yaşanması durumunda kesinlikle doktor tedavisine başvurulmalıdır.

Hem psikolojik olarak hem de gizlilik anlamında oldukça güven veren bu hapların kullanımı ve düşük süreci sırasında kesinlikle birileri tarafından gözlem altında olmanız gerekmektedir. Yaşanacak herhangi olumsuz bir durumda sizlere destek olacak birinin varlığını bilerekten düşük hapı kullanabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya, Atina'da Kadın Rugby'ı Destekliyor (fotoğraf)
Avustralya, Atina'da Kadın Rugby'ı Destekliyor (fotoğraf)
Türkiye'de Yakalanamamış Seri Katiller
Türkiye'de Yakalanamamış Seri Katiller