İstanbul SEO Uzmanı

SEO uzmanları'mız ile Stratejik SEO Planlaması yaparak en güncel backlink paketleri ile google'de hadra ajans ile ilk sayfaya.

İstanbul SEO Uzmanı
İstanbul SEO Uzmanı Emre
Bu içerik 944 kez okundu.

Gelişmiş ülkelerdeki e-ticaret hacmi toplam ticaret hacminin 5’te 1’e yakın olan bir kısmını oluşturuyor.  2000 yılının başında ise bu oran yaklaşık olarak %2-3 civarındaydı. Dolayısıyla son 15 yıl içindeki e-ticaret hacminin toplam ticaret hacmi içindeki oranı 10 kat artmış durumda bulunuyor. İnternet, iletişim ve diğer alanlardaki teknolojik gelişmeler düşünüldüğünde de bu artışın artarak sürmesi bekleniyor. Yani hem e-ticaretin hem de bu iş üzerine uzmanlaşan firmaların e-ticaret SEO Uzmanı verdikleri önemin doruk noktalarına ulaştığı bir dönemde yaşıyoruz.

E-ticaret yolunda adım atan ve bu işe önem veren markaların yaptıkları on-line satışlar kısa süre içinde (çok sayıda mağazaları olsa bile) toplam satışlarını geçebiliyor. Bunun nedeni ise uygulanan SEO stratejileri sayesinde ürünleri ile gerçekten ilgilenmekte olan müşterilere ulaşabilmeleri olarak gösterilebilir. Çünkü yapılan SEO çalışmalarının en önemli özelliği belirlenen anahtar kelimelerde yükselmek oluyor. Örneğin cep telefonu satan ya da elektronik ürünler pazarlayan bir firma ‘cep telefonu’ ya da ‘elektronik eşya’ gibi kelimeleri kullanarak arama motorlarında arama yapan kişilerin gördükleri sonuçlarda yükselmeye başlıyorlar. Başarılı bir şekilde uygulanan Stratejik SEO Planlaması ile bu kelimelerde (örneğin) ilk sayfada, ilk 10 web sitesi içinde yer alan bir firma, yüzlerce hatta binlerce rakibinin önüne geçmiş oluyor. Çünkü reel hayatta bu ürünlerin satışını yapan çok sayıda rakibi bulunuyor. Üstelik kullanılan anahtar kelimeler sayesinde de sunduğu ürünleri satın alma potansiyeli yüksek olan kişilere ulaşmış oluyor. Kısacası yapılan SEO çalışmaları ile çok sayıda rakibi olan ya da az rakibi olsa da müşterilerine ulaşmakta sorun yaşayan firmalar problemlerini aşmayı başarıyor. Bu da elbette web sitelerinin trafiğini ve satışlarını önemli ölçüde yükseltmeleri anlamına geliyor.

Sonuç olarak SEM çalışması yaptırmak ve Backlink Paketleri isteyen firmaların sayısı ve çeşitliliği değişebiliyor. Ama özellikle mağazacılık, aktif ticaret konularına yoğunlaşan firmaların e-ticaret olarak isimlendirilen işe yoğunlaşmaları gerekiyor. Böylece sarış giderlerini önemli ölçüde düşürme, sarışlarını kat kat artırma ve kazançlarını yükseltme şansını yakalamış oluyorlar.

seo uzmanı seo uzmanları seo stratejik seo backlink paketleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Elka Seo     2016-08-09 Bu güzel paylaşım için teşekkürler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya, Atina'da Kadın Rugby'ı Destekliyor (fotoğraf)
Avustralya, Atina'da Kadın Rugby'ı Destekliyor (fotoğraf)
Türkiye'de Yakalanamamış Seri Katiller
Türkiye'de Yakalanamamış Seri Katiller