Kadınların Hassas Noktaları

Cinsel birliktelik öncesi hem erkek hem de kadının uyarılması ve birlikteliğe hazır hale gelmesi heyecan ve zevki arttırmak adına çok önemlidir.

Kadınların Hassas Noktaları
Kadınların Hassas Noktaları seobaz
Bu içerik 983 kez okundu.

Cinsel birliktelik öncesi hem erkek hem de kadının uyarılması ve birlikteliğe hazır hale gelmesi heyecan ve zevki arttırmak adına çok önemlidir. Erkekler ve kadınlar için bu zevk noktaları genellikle birbirinden farklıdır. Peki, kadınların zevk noktası neresidir diye soranlar için hemen anlatalım.

G noktası: Kadınların zevk noktaları neresidir diye merak edenlerin çoğunun ismen duyduğu fakat tam olarak yerini bilmediği bu nokta, vajinanın üst kısmından başlayan ve vajinanın ön duvarı boyunca devam eden uyaranların olduğu bölgedir. Bu noktaya dokunulduğunda kadınların çok fazla tahrik olduğu ve cinsel birlikteliğe hazır hale geldiği bilinir. Bu bölgeler kılcal damarların yoğunluğu nedeniyle çok hassas ve çok çabuk tahrik edebilecek noktalardır.

Klitoris: İdrar deliğinin hemen altında bulunan ve iç dudaklarla çevrili olan bu kısım da kadınların dokunulması ile bile orgazma ulaşabileceği kadar etkili ve hassas bir kısımdır. Orgazm olabilmesi için kadınların en hassas noktalarından biridir.

Göğüs uçları: Kadınların zevk noktası neresidir sorusunun bir diğer cevabı için vajina kısmı dışında verebileceğimiz en uygun örnek de göğüs uçları olacaktır. Pek çok kadın göğüs uçlarına dokunulmasından dahi tahrik olabilmektedir. Daha sert ilişkileri seven kadınlar için de daha sert dokunuşlar uygulamanız daha etkili olacaktır.

Boyun: Kadınları cinsel birlikteliğe hazır hale getirmek için ön sevişme çok önemlidir. Burada da boyun bölgesine ufak öpücükler kadınları baştan çıkarabilir. Hatta kadınların kulağın alt kısmındaki boyun bölgesine yalnızca nefes alışverişinizin değmesi bile onları heyecanlandırmaya yetecektir.

Kaynak: http://www.kadindenince.com/kadinlarin-zevk-noktalari-nerelerdir/

zevk noktaları cinsellik kadınlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U17 Kız Milliler, Elit Tur ilk maçında Avusturya ile 0-0 berabere kaldı
U17 Kız Milliler, Elit Tur ilk maçında Avusturya ile 0-0 berabere kaldı
Çal, otogar ve yeni itfaiye hizmet binasına kavuşuyor
Çal, otogar ve yeni itfaiye hizmet binasına kavuşuyor