Medyum Olcay ile Aşk,Bağlama Hakkında Sohbet

Medyum Olcay ile Aşk,Bağlama Hakkında Sohbet
Bu içerik 638 kez okundu.

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma, büyü bozma ve evlilik yolunu açma konularında uzun süredir hizmet veren ve Türkiye’nin en güvenilir medyumlarından biri olarak bilinen  Medyum Olcay ile bir röportaj gerçekleştirdik ve siz değerli okurlarımızın merak ettiği soruların yanıtlarını kendisine yönelttik. Türkiye’nin hatta yurtdışında oturanların bile ulaşıp sorunlarına çözüm aradıkları ve başarısı aşikar olan Medyum Olcay internet üzerindeki www. medyumolcay.com  adresinden yada 05323671325 nolu telefon numarasından hizmet veriyor ve amacının önce insan olgusu olduğunu, yaptığı işin bir ilim olduğunu, o nedenle profesyonel eğitim gerektirdiğini belirtiyor. Kendisine yönelttiğimiz her soruyu itina ile cavaplayan Medyum Olcay ile söyleşimizi sizler için derleyip yayınladık.

Olcay Bey, yılardır bu sektörde faaliyet gösteriyorsunuz ve en güvenilir medyumların başında geliyorsunuz. Kendinizi ve işinizi nasıl tanımlarsınız?

Öncelikle işime ve ilme çok saygı duyuyorum ve önemsiyorum. Çünkü insanlar benimle görüşmeye gelirken  yaşadıkları sıkıntının travmasını taşıyorlar. Nasıl ki hasta olduğumuzda doktora gidiyoruz ve sağlımıza kavuşmak istiyoruz, benimle görüşen insanlar da sorunlarına çözüm arıyorlar. Yani derman bulmak için bana ulaşıyorlar.  Bu anlamda işimin sorumluluğunu, insanların umutlarını, üzüntülerini, yıkımlarını kesinlikle anlamaya çalışıyorum.  Empatiyi çok önemsiyorum. Karşımdaki insanın derdini en ince ayrıntısına kadar dinliyorum ki, doğru yöntemi ve doğru çözüme ulaşabilelim. Ayrıca kabul ettiğim işlemlerde  kötü niyetin olmaması, gerçekten mağdur olmuş, mutsuzluk, yıkım yaşayan insanlara yardımcı olmayı, kötü ve art niyet bulunmamasını, başka kişilere zarar verme gibi amaçların olmamasını kendime ilke edinmiş bir Medyumum. Tabi ki işimin bir de eğitim ve teknik isteyen bir ilim olarak profesyonel bakış ve gelişim gösteren bir alan olduğunu  özellikle belirtmek isterim. Çünkü son yıllarda sahte Medyum ve benzeri kişilerce çok fazla bilgi kirliliği yaratılmakta ve bir çok insan maalesef kandrılmakta ve mağdur olmaktadır.

Peki  genelde insanlar size çoğunlukla hangi sıkıntılar ile başvuruyor ve ne gibi işlemler yapıyorsunuz?

Bu o kadar çok farklılık gösteriyor ki. Ama genellikle  eşinin yada sevgilisinin aldatması, evi terk etmesi,  sevgiliden ayrılma, ailesel problemler, nasip açtırmak isteme gibi sorunlar daha sıkça karşımıza çıkıyor. Örnek vererek açıklamaya çalışayım. Eşini, evini terketmiş bir eşin geri getirilmesi için hazırladığım tılsımlar başka, eşini aldatan birinin geri gelmesi ve düzelmesi hazırladığım tılsımlar başkadır. Yani aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri çevirme büyüsü ya da vefk, celp gibi bir çok işlem sayabilirim ama bunlar kişinin yaşadığı duruma göre özenle ortalama bir hafta süren çalışmalarla hazırlanan tılsımlardır. Özetle kişiye özgü ve en iyi çözümü sağlayacak yöntemi uyguluyorum. Tabiki, vefk, celp, papaz büyüsü veya kişiye özel işlemlerin hepsinin etkisi ve maliyeti başka başka başkadır.  Bu yüzden bana gelen insanlarla mutlaka detaylı konuşuyorum, hepsine vakit ayırıyorum, müsait olmasam bile sonra mutlaka dönüyorum ve yaptığım işlemler ile ilgili gelişne ve sonuçları mutlaka takip ediyorum. Çünkü bazen o sırada bazı ek okumalar ve işlemler gerekebiliyor.

Peki size insanlar hangi yollardan ulaşabilirler?

Önceden randevu alınarak görüşmeye gelebilirler. Ama bunu dışında www.medyumolcay.com internet adresimizden, medyumolcay@gmail.com mail yazarak ya da 0532 671 13 25 numaralı telefonumu arayarak bana ulaşabilirler. Yurtdışından bize ulaşacak kişiler de aynı yolları kullanabilirler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Günü ele geçirmek' gerçekten ne demektir?
'Günü ele geçirmek' gerçekten ne demektir?
Musul'da şimdiye kadar neler oldu
Musul'da şimdiye kadar neler oldu