Mercedes Actros Euro 6 Adblue İptali ve İptal Emulatörü

Mercedes Actros Euro 6 Adblue İptali ve İptal Emulatörü

Mercedes Actros Euro 6 Adblue İptali ve İptal Emulatörü
Mercedes Actros Euro 6 Adblue İptali ve İptal Emulatörü Admin
Bu içerik 572 kez okundu.

 

Mercedes Actros firması artık yeni nesil ağır vasıta araçlarını Avrupa standartlarına göre üretiyor. Yeni nesil Mercedes Actros kamyon ve çekici gibi ağır vasıta araçlarında adblue sistemi de bulunuyor. Avrupa Birliği ağır vasıta araçlarında adblue sistemini zorunlu kılmıştır ve firmalar da buna uygun olarak üretim yapmaktadır. Adblue sisteminin amacı dünyayı tehdit eden çevre kirliliğini ve küresel ısınmayı önlemektir. Adblue su ve üre karışımı bir sıvıdır ve araçların çıkardığı zararlı gazları zararsız hale getirmektedir. Bu sıvı petrol ofislerinde satılsa da birçok ülkede bulunamayabiliyor. Adblue sıvısı bulunamadığında bazı sıkıntılar yaşanıyor. Bu sıkıntıların çözümü ise adblue iptalidir. Mercedes Actros marka araçlar Mercedes Actros Adblue iptali için tasarlanmış emulatörleri kullanıyor ve adblue sorunlarını çözüyor.

Adblue sıvısı araçlara ayrıca konan tanklarda depolanıyor. Sıvı seviyesi azaldığında gösterge panelinde uyarı ışığı yanıyor. Ama yakınınızda sıvı bulacağınız bir petrol ofisi yoksa sıvı bitiyor ve aracınız stop ediyor. Bu durumda aracınızı servise götürmeniz gerekiyor. Sıvı azaldığında ise aracın performansı ve çekiş gücü düşüyor, daha fazla mazot yakmak zorunda kalıyorsunuz. Yolda yaşanan bu tür sorunlar size zaman kaybı ve maddi kayıplar yaşatır. Bunların yaşanmaması için Mercedes Actros Adblue emülatör cihazını aracınıza taktırmanız gerekiyor. Adblue iptal cihazı araçtaki adblue sistemini devre dışı bırakacaktır. Sistem devre dışı kaldığı için ikaz ışığı yanmayacak ve adblue sıvısı almanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca aracınızın çekiş gücü ve performansı azalmayacaktır.

Mercedes Actros Euro 6 Adblue emülatörü aracınızın diğer elektronik sistemlerine hiçbir zarar vermez. Montajı da çok kolaydır ve kendiniz montajını yapabilirsiniz. Mercedes Actros marka araçlarınız için uygun emulatörleri Metadiag firmamızda bulabilirsiniz. Aracınıza iptal emülatörü takarak aracınızın yolda kalma riskini ve adblue arızası risklerini ortadan kaldırırsınız. Bu sizin zaman kaybetmenizi ve maddi kayıp yaşamanızı önleyecektir. Metadiag firmamızda emülatör cihazları en uygun fiyatlarla sunuluyor. Sitemizde bulunan talep formunu doldurarak yurdun her yerinden sipariş verebilirsiniz. Talebinizi alan satış temsilcimiz sizinle iletişime geçer ve ürününüzü kargo ile adresinize gönderir. Ürünlerimiz bir yıl garantilidir. Arızalı ürünleri ise yenileriyle değiştirmekteyiz. Ürün paketinde kullanım kılavuzu da bulunmaktadır .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi