miss hair tarak nereden sipariş edilir

miss hair tarak nereden sipariş edilir
miss hair tarak nereden sipariş edilir Harun antepli
Bu içerik 506 kez okundu.

                Son zamanlarda sıkça adını duyduğumuz ve her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesi elde eden http://www.sacduzlestiricitarak.gen.tr/ , içerisinde bulunan ısıtma teknolojisi ile saçlarınızı tararken düzleştirmeyi vaat ediyor. Peki, bu mümkün mü? Hem kuru hem ıslakken kullanılabileceğini söyleyen firmanın ürünü ne kadar güvenilir?

Seramik taban ve uçlar;

                Tarağın saçınızla temas eden taban kısmı ve saçınızı tarayan uçları seramikten yapılmıştır. Seramik elektrik iletkenliği olmayan bir madde olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Isı iletkenliği konusuna gelecek olursak; seramik ısı iletkenliği hususunda da testleri başarılı bir şekilde geride bırakmıştır. Normalde biraz geç ısınan bir madde olsa da içerisine yerleştirilen hızlı ısınma teknoloji ile saniyeler içerisinde optimal sıcaklığa ulaşmaktadır. (yaklaşık 5 saniye) Hızlı ısınma teknolojisi sizleri endişelendirmesin. Elektrikle ilgili çıkabilecek tüm problemlere karşı elektrik devre koruması saç düzleştirici tarak içerisine entegre edilmiştir.

Teknik özellikleri;

                Tarağın teknik özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse; 220/50 Hz ve 28 Watt güçle çalıştığını söyleyebiliriz. Seramik taban ve uçları olduğunu daha önce söylemiştik. Ayrıca sap kısmında LCD gösterge paneli bulunmaktadır. Bu panelden sıcaklığın derecesini görebilir, dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kolay ve hızlı saç düzleştirmek isteyen hanımlar için miss hair tarak kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Bugün bayanların %80 i çantalarında tarak taşıyor. Normal bir tarak boyutunda Miss tarağı çantanızda kolayca taşıyabilir, dilediğiniz yer dilediğiniz zaman çıkarıp saçlarınızı düzleştirebilirsiniz.

Nerede satılıyor?

                Ürün henüz internet üzerinde resmi satış sitelerinde ve bazı alışveriş sitelerinde satılıyor. 1 adet saç düzleştirici tarak kdv dahil 49 liraya satılmaktadır. Tek tarak siparişinde 8 lira kargo ücreti de müşterinin cebinden çıkar fakat iki ve daha fazla tarak satın almak istediğinizde ücretsiz kargo seçeneği ile yollanmaktadır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Marc Jacobs, 80'li yıllardan kalma güç sesleri ve baskılar ile geleceğe dönüyor
Marc Jacobs, 80'li yıllardan kalma güç sesleri ve baskılar ile geleceğe dönüyor
2018 TÜBİTAK Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması Heyecanı Başlıyor
2018 TÜBİTAK Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması Heyecanı Başlıyor