Öfkeli radyo sunucusu, AB'nin "özel ordusu" nı MEP'leri korumak için çaldı

İngiliz vergi mükellefleri için AB "özel ordu" üzerinde milyonlarca çatlak açan PLANLAR, öfkeli bir radyo sunucusu tarafından "gülünç" olarak damgalandı.

Öfkeli radyo sunucusu, AB'nin
Öfkeli radyo sunucusu, AB'nin Admin
Bu içerik 675 kez okundu.

 

Geçen yıl Brüksel'den ayrılma oyuna rağmen İngiltere, 2018'de Avrupa Parlamentosu tarafından büyük miktarda harcamaların bir parçası olarak Parlamento'da yaşayanların korunması için 230 milyon sterlin tutarında çakacak.

Önerilere göre, 46 güvenlik görevlisi iki ayrı bölüme ayrılmış bir "Birim Koruma" grubu oluşturacak. 

The Times'a göre, 12 gardiyandan oluşan bir grup meclis başkanı Antonio Tajani'yi, kalan 34'ü de silahlı bir yanıt birimi oluşturacak. 

Ancak  LBC sunucusu Andrew Pierce, yeni özel ordu, cumartesi günü yapılan sert bir değerlendirmede meşruiyetini sorguladı. 

"Temelde Avrupa Parlamentosu'ndaki MEP'leri perişan eden - MEP'lerini tanıyan var mı?" Veya bakım mı? 

"Katılımcı daima yüzde 30'un altındaydı, harcama çılgınlığına giriyor çünkü biz hala onunla evliyiz ve ödemek zorundayız , Theresa May'ıyken ne yapacağımı biliyor musun ?  

"Müzakerelerin bir parçası olarak, 'zor olanı söylüyorum, bütçenin bu kısmını terkediyorum ve kesinlikle, Parlamento Belediyelerini korumak için özel bir ordu için para ödemiyorum'" dedi.

Ordu

Raporlara göre İngiltere, projeye 230 milyon Pound katkıda bulunacak

Pierce , Haziran ayında yapılan tarihi referandumda Britanyalıların Brexit'i tercih etmesinin nedenlerinden biri olarak AB bürokratları tarafından yapılan geniş harcamaları gösterdi. 

"Neden MEP'leri korumak için özel bir orduya ihtiyaç duyuyorsunuz, 650 askeri LBC stüdyosuna girdiyse, biri Nigel Farage dışında kimseyi tanıyamayacaklarını" söyledi .

"Başka bir MEP'i kim bilebilir, Dan Hannan belki. Başka biri MEP'i düşünebilir mi? Saçma.  

"Bu sadece insanların ayrılmasına oy vermelerinin nedeni bu, diğer insanların paralarını modadan çıkmış gibi harcıyor ve beni hasta ediyor.

"Parlamento üyeleri için özel bir ordu mu? Sevgili beni ... 1,7 milyar sterlin, siz de sevgili vergi mükellefi öksürmek zorunda kalacaklar. O acımasız organizasyondan ne kadar erken çıkarsak o kadar iyi olur" dedi.

Avrupa Parlementosu

Parlamento üyeleri önümüzdeki ay bütçede oy kullanacak

Sözde özel ordu, önümüzdeki yıl Avrupa Parlamentosu bütçesinde planlanan yüzde üç artışla ödenecek. 

Parlamento AP'leri, önümüzdeki ay yapılacak 1,971,883,373 avroluk fatura hakkında oy kullanacak ve 2019'da Avrupa Seçimleri için bir tanıtım kampanyasının finansmanında yardımcı olacak. 

Ukip'in parlamentonun bütçe komitesinde yer alan Jonathan Arnott'un da aralarında bulunduğu bir dizi İngiliz MEP'ler büyük artış önermeye hazırlanıyor. 

Bir açıklamada bulunarak, büyük miktarın "güvence" olduğunu söyledi. İngiltere'nin "Doğru olan" oy hakkı seçildi.

"Avrupa Parlamentosu'nun masrafları şimdi özel bir ordu da dahil olmak üzere kontrol dışı kalmaya devam ediyor" dedi.

"Maliyetleri düşürmenin kolay yolları yıl boyunca yok sayıldı ve burada bütçemizde bir artış ile tekrar gidiyoruz.

"Bunun anlamı, İngiltere'nin 2019 Avrupa seçimleri için 28 Mayıs 2005'e kadar AB yanlısı tanıtım kampanyasına karşı 3,8 milyon sterlinden fazlasını ödemesi gerektiği anlamına geliyor. Bu, özellikle İngiltere'nin katılmaması yüzünden bayılıyor. "

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHK'den 'Namoğlu hakemi tehdit etti' Açıklaması
MHK'den 'Namoğlu hakemi tehdit etti' Açıklaması
Gençler fikirleriyle yarıştı
Gençler fikirleriyle yarıştı