Profesyonel Ebeveyn Denetimi

Profesyonel Ebeveyn Denetimi

Profesyonel Ebeveyn Denetimi
Profesyonel Ebeveyn Denetimi Emre
Bu içerik 399 kez okundu.

 

            Günümüzde artık her yer tehlikeli hale geldi. Güpegündüz hırsızlıklar ya da kaçırmalar veya bunun gibi birçok tehlikeli sorunlar nedeni ile bu konuda en çok da aileler büyük bir korku ve rahatsızlık duymaktadır. Okula giden çocuklarını bu yüzden kapıdan dışarı bile salmaya korkan aileler, farklı yollar ararlar. Bir kısım aile çocuklarını okula kendileri götürür ve yine okul çıkışı kendileri alırlar. Fakat iki durum arasında çocuğun okulda ne yaptığı ya da nasıl olduğu konusunda kesin bir bilgi alınamaz. Bu da anne baba olarak onları büyük bir tedirginlik içerisine sokar. Bir aile her saniye çocuğunun ne yaptığını ya da nerede olduğunu merak eder. Bu da sürekli bir kontrol gerektirir. Son zamanlarda bunun için birbirinden değişik telefon takip programları gün ışığına çıktı. Çocuğunuzun nerede olduğunu ve telefonu ile tam olarak ne yaptığını detaylı bir şekilde öğrenme şansı, ailelerin içlerini çok daha rahat olmasını sağlamaktadır. Zaten artık hemen hemen tüm çocuklar telefon kullanmakta ve bu da takibi kolaylaştırmaktadır. Telefon takip programı ile ebeveyn denetimi sayesinde artık çocuklarınızın telefonunu detaylı olarak kontrol edebilir, hatta uzaktan kontrol ile duruma rahat bir şekilde müdahale edebilirsiniz. Çocuğunuza telefon aracılığı ile ulaşmaya çalışan kişileri de bu şekilde uzak tutmuş, yani engellemiş olursunuz.

 

 Tüm cihazlar ile uzaktan takip ve koruma

 

            Adroid ya da IOS alt yapısı ile çalışan cep telefonlarını ya da tablet ve bilgisayarlar ile birbiriyle iletişimler sayesinde kontrol etmekte oldukça kolaydır. Kaliteli bir dijital takip ve koruma programı sayesinde çocuklarınızı sorunsuz bir şekilde kontrol etme olanağı için https://aile-koruma.com sitesini ziyaret etmekte yeterlidir. Site içerisinde sunulan bu yüksek teknolojili ve kaliteli takip koruma programı ile çocuklarınıza hiç kimse olay kolay ulaşamayacaktır. Bir cep telefonu dinleme programına göre çok daha büyük bir alternatif seçeneği ile bu site içerisinden aile koruma programı elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile son teknoloji takip yeteneği olan bu program sayesinde çocuğunuz her daim yanınızda olacak. İster okula gönderin ister dışarı arkadaşları ile oynamaya yollayın ya da bir geziye veya bir yakınınız ile dışarı yollasanız da, takip programı çocuğunuz ile iletişime geçecek tüm yabancı durumları uzak tutmaktadır.

 

 Farklı ve güvenilir özellikler

 

            Bir telefon dinlemenin ötesinde çok daha kaliteli ve seçeneği güçlü bir ebeveyn denetimi programı ile karşılaşacaksınız. Çocuğunuzun arama ya da sosyal ağlara girişini anında kontrol edebilir ve istemediğiniz durumlara anında müdahale ederek bir engelleme yapabilirsiniz. Arama takibi yapmak ya da tanımadığınız bir arama geldiği zaman hemen engelleme veya SMS takibi yapmak gibi durumlar sayesinde çocuğunuzdan sürekli olarak haber alabilir ve yabancı bir durum ile muhatap olmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve video takipleri, telefon numarası takip etme ya da mail takip etme gibi özellikle sayesinde çocuğunuz nasıl bir iletişim içerisinde an be an haberdar olabilirsiniz. Tuş vuruşlarını kaydetme gibi ayrıcalıklar ile daha sonra çocuğunuzun telefonunda yapılan tüm konuşmaları ve numaraları da bu şekilde öğrenebilirsiniz. İnternet geçmişi izleme ya da sime ve engelleme gibi özellikler de yine takip programı içerisinde hazır olarak bulunmaktadır. Aile koruma programı sayesinde bir telefon ile yapılabilecek tümü durumlar kontrol ve takip edilebilmektedir. Tüm telefon uygulamaları ile kontrolü sağlanabilen bu koruma ile dinleme programlarından çok daha üst düzey bir koruma ve takip sistemi ile karşılaşacaksınız. Çocuğunuzun tüm telefon seçeneklerini bu şekilde kontrol edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U17 Kız Milliler, Elit Tur ilk maçında Avusturya ile 0-0 berabere kaldı
U17 Kız Milliler, Elit Tur ilk maçında Avusturya ile 0-0 berabere kaldı
Çal, otogar ve yeni itfaiye hizmet binasına kavuşuyor
Çal, otogar ve yeni itfaiye hizmet binasına kavuşuyor