SEV: Yunanistan'da Büyüme, Jimnastik Salonları ve Saç Salonları ile Gelmeyecek

Haftalık Yunan İşbirliği Federasyonu (SEV) raporuna göre, krize yakalanan Yunanistan'da gelişen işletmeler saç salonu, kuru temizleme, cenaze evi, elektronik tamir atölyesi ve spor salonları gibi.

SEV: Yunanistan'da Büyüme, Jimnastik Salonları ve Saç Salonları ile Gelmeyecek
SEV: Yunanistan'da Büyüme, Jimnastik Salonları ve Saç Salonları ile Gelmeyecek Admin
Bu içerik 339 kez okundu.

 

Bununla birlikte bülten, yüksek yatırım patlaması yaşadığı bilinen tek hizmetin "elektronik veya ev eşyalarının onarımı", "kişisel hizmet faaliyetleri" (kuru temizlemeciler, kuaför salonu, spor salonu, güzellik salonu) olduğu için bu tür işletmeler büyümeyi sağlamayacağını belirtiyor. Salonlar, vb.) Ve "olayların planlanması".

Raporda, raporun söylediği gibi, bu yatırımların tamamı, krizin ve durgunluğun , sahibinin istihdam ve gelir kaynağı ihtiyacı dışında başlayan işletmeler, alımlar yerine onarımlar, altyapı bakımı, kişisel iyileştirme gibi çeşitli biçimlerde etkilenmesiyle bağlantılı. . Bütün bu faaliyetler durgunluğun sona ermesine katkıda bulunmaz ve servet üretmezler.

Bununla birlikte, bu sektörlere yapılan yatırımın (1,3 milyar avro) petrolsüz imalat sanayii yatırımıyla (1,2 milyar avro) neredeyse aynı olması, Yunanistan'ın geçici büyüme modelinin düşük değerli faaliyetlere yönlendirildiğini gösteriyor.

Ayrıca, rapor yazarları, Avrupa'da bu yatırımların yaklaşık% 30'u düzeyinde olduğu Yunanistan'daki yatırımların yalnızca% 17'sinin (gayrimenkul alımını hariç tutma) araştırma geliştirme ve fikri mülkiyet kullanımına harcanması endişesini dile getiriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHK'den 'Namoğlu hakemi tehdit etti' Açıklaması
MHK'den 'Namoğlu hakemi tehdit etti' Açıklaması
Gençler fikirleriyle yarıştı
Gençler fikirleriyle yarıştı